Rasių maišymas yra blogiau negu žmogžudystė

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/... 2019-08-31 19:46:00, skaitė 550, komentavo 4

Rasių maišymas yra blogiau negu žmogžudystė

Žmogžudystė yra žmogžudystė;Maišymas yra genocidas

autorius Kevinas Alfredas Stromas

Leisk man perskaityti trumpą straipsnį, paskelbtą „ Harper's Magazine“ žurnale , kurį kontroliuoja ypač turtinga „MacArthur“ šeima, kurio John D. ir Katherine T. MacArthur fondai yra beveik visur, kaip vadinamosios „visuomeninės televizijos“ atidarymo ir uždarymo rėmėjai. programos. Straipsnio, kurį parašė Davidas A. Bushas, ​​antraštė yra „Ozono nerimas: tai baltas dalykas“:

Pastaruoju metu daug kalbėta apie ozono sluoksnio plėtimąsi. Įdomu, kad paaiškėja, kad visa ši problema iš tikrųjų rūpi tik sąžiningos odos baltaodžiams šiaurės pusrutulyje, kuriems gresia odos vėžys ir kitos problemos, susijusios su padidėjusia ultravioletinių spindulių spinduliuote. Vidurinių platumų tautos visada buvo veikiamos didesnio aplinkos ultravioletinės spinduliuotės lygio, tačiau natūraliai tamsesnė jų oda veikė kaip apsauga. Visiškai įmanoma, kad „kiaulinių riebalų“ oda tiesiog nepadarys jos naujoje pasaulio realybėje! Galbūt „klasikinio“ kaukazo era eina į pabaigą ir dėl visiškai natūralių priežasčių.Neteisinga oda ilgainiui gali būti laikoma kančia ir priversti ją turinčius žmones rimtai džiaugtis pasauliu.

Toliai mąstantis kaukazietis negali atsistebėti, kad geriausia subtilios odos dovanos savo palikuonims yra didesnė tikimybė išgyventi būsimoje ultravioletinėje aplinkoje. Baltosios odos asmenys turėtų atidžiai apsvarstyti galimybę , kuri prisideda prie tamsesnio jų palikuonių genetinio modelio, pasirinkimo.

Aš nesiūlau, kad vyriausybė turėtų įgalioti pokyčius, tačiau ji galėtų daug nuveikti skatindama tarprasinį susivienijimą. Visų pirma, vyriausybė galėtų suteikti tam tikrą finansinę paskatą skatinti tarprasines šeimas.Specialios mokesčių lengvatos sušvelnins kai kurias problemas, su kuriomis susiduria šios šeimos.

Kitame lygmenyje vyriausybė galėtų organizuoti vasaros stovyklas ar net darbo stovyklas, kuriose daugumos vaikai atsidurtų mažumų vaikams ramioje atmosferoje, toliau nuo socialinių suvaržymų.

Leiskite pridurti, kad kai autorius sako „atsiribojęs nuo socialinių suvaržymų“, tai, ką jis iš tikrųjų reiškia, yra nutolęs nuo tėvų ir nuo priešingos lyties bei tos pačios rasės bendraamžių, kurių instinktyvus pasibjaurėjimas tarp rasinių porų gali „slopinti“ norimus rezultatus. autorius ir, greičiausiai, žurnalas „ Harper“ ir „MacArthur“ šeima. Dabar grįžkite į Harperio straipsnį:

Dauguma mergaičių dalyvautų stovyklose, kuriose susidurtų tik su mažumos berniukais, ir atvirkščiai.Tokioje aplinkoje vaikai neturėtų patirti išankstinio spaudimo ar pasenusių tabu. Net jei santykiai šiose stovyklose neišsivystytų, dalyviai labiau įvertintų žmones, kurie skiriasi nuo savęs. Grįžę namo, jie gali būti labiau linkę į kitos rasės partnerio idėją.

Be to, visuomenė turėtų būti informuota apie teigiamus tamsesnio veido veido aspektus. Kai įprastinės televizijos programos skatina skirtingų rasių ir sluoksnių porų egzistavimą, kultūrinės ir rasistinės kliūtys kris ir visuomenė judės į priekį. Didelis pranašumas bus tai, kad padidės bendras gyventojų atsparumas ultravioletiniams spinduliams.

Ozono sluoksnio plonėjimas yra tik dar viena priežastis, kodėl Kaukazo tėvai padovanojo savo palikuonims tamsesnio veido spalvą. Jei ir toliau prarasime ozoną, sąžiningos odos žmonėms nebus jokių galimybių, nes jie paprasčiausiai nustos egzistavę.Bet jei kaukaziečiai elgiasi teisingai, kaip jiems bus malonu žiūrėti į savo vaikus ir žinoti, kad jie padarė viską, kad užtikrintų jiems saugią ir patogią ateitį.

„Harper“ žurnalas tą straipsnį paskelbė 1993 m. Gruodžio mėn. Iš pradžių jį išspausdino blizgus žurnalas „ Interrace“, kurio pagrindinis tikslas yra skatinti seksą ir santuokas tarp rasių.Nežinome žurnalo „ Interrace “ finansavimo šaltinio, tačiau žinome, kad jo savininkas yra asmuo, vardu „Candace Mills“, o jo pareigūnų sąrašą sudaro tik vienas vardas, pakartojamas kiekvienai pozicijai, o tas vardas yra „ Gabe Grosz. “

Dabar Davidas A. Bushas gali žinoti, ir „MacArthur“ šeima tikrai žino, kad jie reikalauja baltųjų rasės genocido. Ir visi jie tikrai žino, kad jų moroniškas argumentas dėl odos vėžio sumažinimo minusiniu dydžiu nėra tikroji jų raginimo išnaikinti mūsų žmones motyvacija.

Čia turime pagrindinę liberaliosios santvarkos koloną, kuriai atvirai kviečiama į genocidą, kur kas plačiau, nei tai, kad jie kaltina Adolfą Hitlerį. Vis dėlto negirdime jokių protestų prieš „ Harper“ ar jo savininkus, nė vieno milijono baltų vyrų ir moterų eitynių, besirūpinančių jų rūšies išlikimu ir gerove, jokių kaltinimų „neapykantos nusikaltimais“ šio pasipiktinimo kaltininkams. Ne. Mes negirdime nieko, išskyrus keletą susirūpinusių konservatorių pasisakymų, kurie, savaime suprantama, „jie to tikrai neturi galvoje“, ir patvirtindami žydų ir baltųjų liberalų snaiperius, kad visa tai juokina, koks nuostabus ir pažangus jų mąstymas. yra tokiais klausimais. Na, aš nemanau, kad tai juokinga, ir aš manau, kad jie tai reiškia, ir mes iš tikrųjų turėtume labai rimtai atsižvelgti į šį genocido gynimą per rasių mišinius. Turime į tai žiūrėti rimtai, nes tai vyksta dabar.

„Interracial Baby Boom“ pavadinimu „ Futurist“ buvo paskelbti šie Gyventojų informacijos biuro duomenys :

Nuo 1968 iki 1989 m. Vaikų, gimusių skirtingų rasių tėvams, skaičius išaugo nuo 1% visų gimimų iki 3,4%.JAV surašymo biuro duomenys rodo, kad, atspindint įstatymų ir požiūrio pokyčius nuo 1970 iki 1991 m., Mišrių rasių susituokusių porų skaičius padidėjo nuo 310 000 iki 994 000. PRB tyrėjai pastebi, kad ši tendencija vyksta tarp visų rasinių ir etninių grupių, tačiau kiekvienos grupės modeliai yra aiškiai skirtingi.

Straipsnyje toliau sakoma, kad nors 1989 m. Mišrios santuokos vis dar sudarė mažiau nei keturis procentus visų santuokų, ši tendencija neabejotinai didėja ir patrigubėja per mažiau nei dvidešimt metų. Ir ta tendencija greičiausiai įgauna pagreitį.Atlikite kelis procentus į priekį kelis dešimtmečius į priekį - tris kartus keturi yra 12, tris kartus 12 yra 36, ​​o tris kartus 36….Sujunkite šią grėsmingą tendenciją su tuo, kad baltųjų gimstamumas dabar yra mažesnis už pakeitimo lygį, ir jūs matote, kad termino genocidas vartojimas nėra per didelis. Taip pat atidžiai apsvarstykite tai, remdamiesi Gyventojų informavimo biuro ataskaita: „Daugelyje mišrių gimdymų gimsta vienas baltasis tėvas, bet ne visi.“

Atkreipkite dėmesį, kaip vartojami apibūdinantieji žodžiai „bet jokiu būdu ne visi“. Kodėl verta juos pridėti? Ar iš 994 000 mišrių rasių porų kas galėtų tikėtis, kad kiekvienas iš jų, kuris turėjo vaiką, turės vieną iš baltųjų tėvų? Žinoma, „anaiptol ne visi“. Tačiau ypač reikšmingas dalykas, kurį reikia pastebėti, yra pranešime pripažinta, kad daugiausiai mišrių gimdymų turi vienas baltasis tėvas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad didžioji dalis rasės susimaišymo yra naikinama baltųjų rasė - baltieji poravosi su azijiečiais, baltieji - poravimosi su juodaisiais, balti - porais su arabais ar žydais, balti - poravimosi su mestizosais , balti - poravimuisi su rasine klase. Jūs matėte tai savo prekybos centruose. Jūs matėte tai gatvėje. Esate genocido liudininkas. Jūs matote tai prieš akis, kiekvieną dieną. Ką tu čia veiki? Jei bent jau nepasisakote prieš, leidžiate sau prisidėti prie šio siaubingo nusikaltimo.

Nusikaltimas yra maišomas. Tai yra blogesnis nusikaltimas nei žmogžudystė - daug blogiau.

Nes įvykdydamas žmogžudystę nužudote vieną vyrą, pasibaigia vienas gyvenimas, tragiškai sužeidžiate vieną šeimą ir draugų ratą.Kai įvykdysite žmogžudystę, jei jūsų auka neturėjo vaikų, jūs nutraukiate galimą vienos mažos rasės šakos egzistavimą ateityje.

Bet kai jūs darote nusikaltimą dėl rasės maišymo, jūs dalyvaujate genocide. Tikėtinas jūsų poelgio poveikis ir motyvas yra atvesti į pasaulį hibridinius jaunuolius, kurie aiškiai nesiskirtų nuo vienos ar kitos rasės ir kurie dėl savo egzistavimo padidins rasės susimaišymo ateityje tikimybę ir praskiedžia abu genus. baseinas ir naujos kartos baltų vaikų tapatybės jausmas. Ir nenuvertinkite šio instinktyvaus tapatumo jausmo svarbos tarp mūsų jaunųjų baltųjų. Išskyrus tokias pastangas kaip ši radijo programa, kurios vis daugėja, tačiau jos vis dar yra per mažos, tapatybės jausmas yra vienintelis dalykas, esantis tarp mūsų ir visiškas Europos rasės išnykimas. Mūsų jauni žmonės gali būti sumišę, tačiau jų įgimtas padorumo jausmas ir rasinė tapatybė iki šiol laikėsi nuostabiai.Nepaisant to, kad žydų žiniasklaida dešimtmečius intensyviai propagavo tarprasinį seksą, ir net jei vadinamoji „baltoji įstaiga“ per pastaruosius 30 ir daugiau metų neteikė jokios lyderystės ir nieko, išskyrus išdavystę, apie 90 procentų jų vis dar tuokiasi savo rasės metu. Tai akivaizdžiai kontrastuoja su neseniai paskelbtos „Washington Post“ apklausos šia tema rezultatais. Remiantis apklausos rezultatais, tik 47 proc. Baltųjų vyrų nenorėtų tuoktis juodaodžių; ir tik 60 procentų baltųjų moterų nenorėtų tuoktis juodaodžių. Be abejo, yra skirtumas tarp to, ką sako baltieji, ir to, ką jie iš tikrųjų daro. Kodėl? Net tarp tų, kurie yra įbauginti atsakyti į klausimą politiškai teisingais būdais, net tarp tų, kurie tam tikru lygmeniu yra įsitikinę, kad jie susidurs su bet kuriuo tariamai žmogiškuoju porūšiu, natūralus instinktas atsiriboti nuo savo rūšies vis dar yra galingas veiksnys, lemiantis veiksmas. Ačiū Dievui, kad taip yra! Ir į pragarą su tais, kurie dirba žiniasklaidoje, mokyklose ir bažnyčiose, kad sunaikintų tą sveiką natūralų mūsų vaikų polinkį. Jie yra blogesni už žudikus.

Ir taip, jūs girdėjote mane teisingai, kai kurie iš šių mūsų ateities kartų žudikų paslėpė savo kelią į įtaką bažnyčiose. Kad daugelis iš jų turi užslėptas komunistų simpatijas ar iš tikrųjų moka mūsų priešams, įrodė daugelis kitų, ir aš neturiu laiko šiandien apibendrinti tų duomenų. Tačiau jų žodžiai kalba patys už save.Leiskite jums pateikti keletą citatų iš pagrindinio protestantų leidinio „ Christianity Today“ 1994 m. Kovo mėn. Leidimo.

..Ar įmanoma, kad Dievas kai kuriuos juodaodžius ragina įsimylėti baltuosius, ir atvirkščiai? Jei tai tiesa, tada turėtume švęsti.

Taip, švęsk! Džiaukimės dėl gražių vaikų, gimusių tarp rasinių santuokų, ir padarykime viską, kas įmanoma, kad jie būtų visiškai priimti. Pripažinkime indėlį, kurį santuoka gali padaryti siekiant išnaikinti išankstines nuostatas. Ir nors mes nebūtinai reklamuojame tarprasines santuokas, imsimės iniciatyvos ginti, saugoti ir palaikyti jas mūsų bažnyčiose.

..Pramogų pramonė mėgino neatsilikti nuo vis didesnio tarpukalnių amerikiečių skaičiaus. Tokios televizijos laidos kaip „General Hospital“ ir „LA Law“ bei tokios svarbios Holivudo laidos, kaip „Jungle Fever“, „Misisipė Masala“, „Joy Luck Club“ ir „The Bodyguard“ - pabrėžė tarprasinius romansus.

Tai viena sritis, kurioje žiniasklaida gali moraliai pranokti bažnyčią.

.. Amerikos bažnyčios gali tapti tarprasinių porų saugos ir paramos rojumi. Gali atsirasti daugiau kūrybingų heterogeninių bažnyčių, tapančių tokiomis vietomis, kurios jaustųsi kaip tarp rasinių šeimų. bažnyčios.

Taip sakoma 1994 m. Kovo mėn. „ Christianity Today“ numeryje ,kurio valdybos pirmininkas ir įkūrėjas yra Billas Grahamas. Jokių komentarų nereikia. Kviečiu jus gauti kopiją iš savo vietos bibliotekos, jei manote, kad neteisingai pateikiu jų poziciją.

Kiekvienas baltaodis, padaręs nusikaltimą tuokdamasis ne baltasis, nebus baltaodis. Kiekviena balta moteris, kuri teršia savo kūną ir dvasią tuokdamasi ne baltosios, negimdys jokių baltų vaikų. Ir savo veiksmais jie padarys nusikaltimą, kad klaidintų baltuosius berniukus ir mergaites, kad sektų jų pavyzdžiu. Ir visi tie, kurie nepasisako prieš savo rasinę išdavystę, bus bendrininkaujami nusikaltime. Kai jūsų ketverių metų vaikas pamatys juodaodį, azijietį ar mestizo su baltuoju draugu, o jūs to nesmerksite, tas vaikas patikės, kad tai, ką jis matė, yra normalu ir kad jo mama ir tėtis tam pritaria.

Gamta - arba gamtos Dievas, jei norite tai išreikšti - sukūrė mūsų lenktynes ​​per šimtus tūkstančių metų be galo daug sunkumų ir griežtą atranką. Mes išgyvenome ledynmečius. Mes kovojome su įsibrovėliais tūkstančius kartų - nuo maurų iki hunų - vėl ir vėl ir vėl, anapus nenugalimos mūsų rasės istorijos rūko. Mūsų protėviai atidavė viską, kad galėtume išgyventi, kad galėtume gyventi. Ir mes gyvename. Mes išgyvenome. Jų dėka. Mūsų rasė nuolatos tęsiasi iki pačios paslaptingos gyvenimo pradžios. Tai gali tęstis iki begalinės ateities. Ir nepertraukiamą jos egzistavimą neabejotinai užtikrins mūsų aukščiausias intelektas ir neprilygstamos technologijos, jei tai nebus tiems, kurie praktikuoja ir propaguoja mūsų žmonių genocidą rasių maišymo būdu. Savo veiksmais jie mus žudo. Jie žudo ne individą. Jie žudo begalines mūsų ateities kartas. Jų nusikaltimas - rasinės sudėties nusikaltimas - yra daug, daug baisesnis nei vien tik žmogžudystė.

Kol gyvensiu, šūksiu šią tiesą iš namų ir darysiu viską, kad galėčiau paskatinti vis daugiau savo žmonių pamatyti šią tiesą.Pritariu augančiam kitų rasių narių skaičiui, suprantančiam, kad rasių maišymasis reiškia ir jų rasės, ir kultūros mirtį. Ši tiesa yra vienintelis veiksnys, kurio vienos pasaulinės vyriausybės rėmėjai vadino Naująja pasaulio tvarka. Jie nebijo konstitucionalistų ir legalistų „patriotų“, kurie vengia rasės klausimo siekdami sau „garbingumo“. Jie nebijo auksinių monetų pardavėjų radijo stotyje WWCR. Jiems nerūpi, kiek maišų aukso ir sidabro monetų jūs pasūdėte. Jiems nerūpi, jei slaptos vyriausybės lyderiai save vadina konservatoriais ar liberalais. Jiems nesvarbu, ar mokyklose yra malda, ar ne. Vienas dalykas, kurio jie bijo labiau nei bet kas, yra rasinė sąmonė, nes jie žino savo istoriją, nes žino, kad tautinė ir rasinė ištikimybė kelia grėsmę jų planui sukurti aukščiausią daugiakultūrę konstrukciją - pasaulio vyriausybę. Dėl šios susuktos svajonės apie pasaulio viešpatavimą jie bando genocidą prieš mūsų žmones.

* * *

Iš laisvosios kalbos, 1996 m. Sausio mėn., II tomas, 1 numeris

Šaltinis: Nacionalinis aljansas