Rusijos užsienio reikalų ministras Linkevičių pavadino "specifiniu žmogumi"

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/politic... 2019-09-26 12:24:00, skaitė 170, komentavo 1

Rusijos užsienio reikalų ministras Linkevičių pavadino

Lavrovas priminė Linkevičiaus susirūpinimą dėl Sąjunginės valstybės sukūrimo — Lietuvos ministras mano, kad tolesnė Maskvos ir Minsko integracija kelia grėsmę Lietuvai, nes tai priartins Rusiją prie Lietuvos sienų

VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas atsakė į Lietuvos URM vadovo Lino Linkevičiaus rusofobinę retoriką interviu laikraščiui "Kommersant".

Lavrovas priminė Linkevičiaus susirūpinimą dėl Sąjunginės valstybės sukūrimo. Lietuvos ministras mano, kad tolesnė Maskvos ir Minsko integracija kelia grėsmę Lietuvai, nes tai priartins Rusiją prie Lietuvos sienų.

"Bet, pirmiausia, mes jau turime bendrą sieną su Lietuva... Bet jis [Linkevičius] yra specifinis žmogus, jis jau seniai dirba. Ne visiems pavyksta išlaikyti regėjimo aštrumą ir realybės jausmą", — sakė Lavrovas.

Lietuva ne kartą atkreipė dėmesį į sustiprėjusią Baltarusijos ir Rusijos integraciją.

Pasak Linkevičiaus, tai liudija bendros abiejų šalių gynybos sistemos ir bendras saugumo tarnybų darbas.

 

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas yra auksinės frazės "DB" (Дебилы, блять), apibūdinančios durnalistus, autorius. Dabar jis rado šmaikščią alternatyvą apibūdinimui "Alternatyviai apdovanotas". Juk negali vienos šalies Užsienio reikalų ministras tiesiogiai pavadinti kitos šalies užsienio reikalų ministrą debilu, ką ir reiškia "alternatyviai apdovanotas". O štai pavadinti komjaunuolį-aktyvistą nutukėlį idiotą specifiniu žmogumi - tai kaip ir neįžeisti, bet aiškiai perteikti visą to žmogaus esmę.