“Alfa” praneša, kad “nuo sausros žmonės gelbėjasi lietaus vandeniu” – valdžia toliau kalba apie gerovės valstybę…be geriamo vandens

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-04 09:40:00, skaitė 135, komentavo 1

“Alfa” praneša, kad “nuo sausros žmonės gelbėjasi lietaus vandeniu” – valdžia toliau kalba apie gerovės valstybę…be geriamo vandens

Praėjusi vasara nepaliko Lietuvos, kokia ji buvo prieš tai – kai kuriose vietovėse katasrofiškai išdžiūvo šuliniai.

Lietuvoje nėra sukurta jokios pagalbos vandeniu sistemos, ši problema – kad žmonės nebeturi geriamo vandens, atseit, neegzistuoja.

Rajonuose nėra jokio vandentiekio, normalu, kad žmonės turi šulinius, kurie dėl stichinės sausros išseko iki tokio lygio, kad nebeatsistato.

“Alfa” portalas atskleidė, jog seniūnijos tiek supranta kai kur gyventojus, jog leidžia įsipilti iš seniūnijos pastato krano – nes vandens įmonės nesutinka atvežti pigiai vandens.

Pildosi kažkokios ten aiškiaregės pranašystės, kad turtingieji turės aukso, deimantų, bet neturės vandens, ir negalės jo nusipirkti.

Neseniai, prisiminkime, norėta užteršti Lietuvos giluminius vandenius su kalnakasyba, su skalūnų išgavinėjimu, į tuščias ertmes prileidžiant nešvaraus vandens – vien kad užsipildytų ertmės.

Tuokart visi žemaičiai, kovojantys su amerikiečių ir rusų kapitalų (50-50) buvo išvadinti Rusijos agentais, Tėvynės išdavikais, ir panašiai.

Sausra praėjo tykiai. Ežeruose skendo ir skendo atgaivos nerandantys žmonės. Jų nestabdė jokie gelbėtojų pranešimai nelįsti į vandenį, jeigu nemoka plaukti, jeigu turi širdies problemų. Nes kontrastas tarp oro, kai kuriom dienom siekiančio 40 plius, ir vandens telkiniuose, buvo per didelis.

Šis straipsnis nėra feikinis, jis atspindi tikrą situaciją regionuose. Jeigu dar kaimynai su kažkuo sutarė, tai kaimynas dar atveža jam vandens. Straipsnyje pateikiama, jog moteris nedrįso pasisakyti žemės nuomininkui apie ištikusią bėdą, ir netgi gėrimui naudojo lietaus vandenį, kaupė jį visokiais būdais. Žemės nuomininkas kiekvieną kartą atvykdamas dabar atveža jai geriamo vandens. Lietuviai pasidarė “naujosios tvarkos” įsprausti į kampą nesakyti, kad turi bėdų, nes juk iš karto gali prisistatyti kokios nors tarnybos ir “pasiūlyti pagalbą”, būtinai ne namie, bet išvežant senolius į Vakarų pinigais finansuotus senelių namus, o jų slaugomus giminaičius – į kitokią prieglaudą. Todėl aišku, kodėl straipsnyje aprašoma močiutė niekur nesikreipė.

Paskaitykit patys daugiau čia:

https://www.alfa.lt/straipsnis/50402585/sausros-padariniai-regionuose-zmones-nuo-troskulio-gelbstisi-lietaus-vandeniu