KAM ministras R. Karoblis nebenori siųsti karių į Siriją

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-11 15:45:00, skaitė 154, komentavo 0

KAM ministras R. Karoblis nebenori siųsti karių į Siriją

Video. KAM ministras Karbolis skubėjo į Seimą, prašyti Seimo leisti išsiųsti Lietuvos karius į bombarduojamą Siriją.

Prieš 2 dienas karo ministras Karoblis skubėjo į Seimą: https://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/del-lietuvos-kariu-siuntimo-i-sirija-slaptas-susitikimas-seime-934167

Man asmeniškai labai keistai nuskambėjo šita vieta:

“Lietuvos valdžios ir kariuomenės atstovai šiuo metu svarsto Jungtinių Valstijų prašymą atsiųsti karių į Siriją dalyvauti operacijoje „Įgimtas ryžtas“ prieš „Islamo valstybės“ grupuotę.”

– nors pirmadienį JAV ATITRAUKĖ VISUS KARIUS IŠ SIRIJOS pasienio su Turkija.


Video. JAV prezidentas atitraukė JAV karius iš Šiaurės rytų Sirijos

Todėl absoliučiai neaišku, kokios pagalbos atseit nori amerikiečiai, jeigu jie nedalyvauja Turkijos operacijoje, pradėtoje užvakar, ir kuri vadinasi visiškai kitaip, tai “Taikos šaltinis”, ir ji vykdoma “dvigubo smūgio metodika” – ir prieš kurdus, kuriuos ginklavo Amerika, ir prieš ISIS.

Ar Karoblis norėjo paprašyti paramos kurdams, ir juos pastatyti prieš Turkiją? Kam slaptas pasitarimas, jeigu Donaldas Trumpas “posėdžiauja” atvirai?

Po dienos Karoblis persigalvojo – matyt, super slaptame susitikime sužinojo viešai prieinamą informaciją, jog Turkijos atakoms pritaria Rusija, na ir logiškai, yra pasiruošusi ateiti jai į pagalbą, dėl terorizmo kaip Turkija tai suvokia, nukenksminimo. Turkija suvokia, jog kurdų susitelkimas ties Turkijos valstybine siena, neleidžiant grįžti 3,6 milijonų pabėgėlių sirų namo, yra terorizmo grėsmė. “Aš jums tuos visus pabėgėlius paleisiu į Europą, jeigu mane kritikuosite”, – ėmė gąsdinti Turkijos prezidentas Erdoganas. O jūs Karobli ar norėtumėte vieno kito milijono pabėgėlių čia, Lietuvoje? Kokias priešriaušines priemones ir už kokius pinigus nupirktumėte? Neatmestina, kad pabėgėliai prašytųsi į Lietuvą, su ta mintimi, jog nuo čia ir Vokietija, ir Švedija nebetoli.

Po dienos Karoblis jau persigalvojęs, kaip minėjau, sužinojo slaptame susitarime, jog Turkijai padeda Rusija, todėl jau sučiulbėjo kitaip mūsų karo ministras.

“Ministras ketvirtadienį sakė, kad Lietuvos karių misija nenumatoma artimiausiais mėnesiais, o ji galėtų vykti tik užtikrinus visas įmanomas saugumo priemones ir veikti tik tose teritorijose, kur nėra Turkijos ir Rusijos karinės įtakos.”

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1105575/karoblis-turku-operacija-sirijoje-komplikuoja-situacija-svarstant-lietuvos-kariu-misija

Pasinaudojau ir aš tuo, jog absoliučiai visą susirašinėjimą seka 5 žvalgybos, tarnybos ir valdybos, ir išsiunčiau vakar ryte vienam specialių pajėgų ir/ar žvalgybos kariškiui laišką, apie tai, jog jis negali būti siunčiamas į Siriją, nes ten yra Rusija, jis tiesiog raštu gali atsisakyti dalyvauti bendroje operacijoje su Rusija. Jau žiūrėk, po pietų Karoblis tiesiog mane cituoja…Koks nykus ir bukas patarėjų kompleksas aplink jį. Aš nekalbu apie Prezidentą, kuris pasirinko Žuką į patarėjus karo reikalams, kuris nežino, tai puola rusai, ar nepuola, ir todėl Nausėda “toliau palaikys Ukrainą”, nors prieš 8 dienas Donaldas Trumpas pasakė viešai, jog tai korumpuočiausiai valstybei pasaulyje nebereikia skirti nei vieno sudilusio cento.

Prezidentas pats gerai moka angliškai, bet akivaizdu, jog patarėjų flangas tikrai ne Amerikos įtakoje yra. Kaip ir Karoblio, mūsų krašto apsaugos ministro. O kurioje įtakoje yra Linkevičius, iš viso yra neaišku, nes jis pasisakė už Noreikos, labai didelio Lietuvos didvyrio, lentos nukabinimą, kai visi kiti “normalūs piliečiai, ir patriotai” pasisakė už lentos kabėjimą. Turbūt tarnauja Rusijai? Juk “patriotai” rėkavo mitinguose. Šiaip Linas Linkevičius patriotams patinka, nes jis yra vienas kiečiausių Ukrainos karo reikalų ministrų per visą TSRS istoriją. Jeigu žiūrėsime, kodėl ten Linkevičius kišasi – juk dėl TSRS bendros istorijos, ir ne kitaip. Kitų ryšių, kaip, tarkime, per karines sąjungas, nėra, nes Lietuvos Konstitucijas tokias sąjungas – net ekonominiame lygmenyje su TSRS šalimis – draudžia.