Žmonių partijos nacikas kriuktelėjo bandydamas įgelti lenkui, tačiau pastarasis jam gerokai įkando

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/zmoniu... 2019-10-21 17:22:00, skaitė 177, komentavo 2

Žmonių partijos nacikas kriuktelėjo bandydamas įgelti lenkui, tačiau pastarasis jam gerokai įkando

L. Kasčiūnas (stovi). Nuotr.facebook.com

Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.

Žmonių partijos atstovas taip pat iškėlė klausimą, ar apskritai Z. Jedinskis yra lojalus Lietuvos valstybei bei gali likti Seimo nariu.

Po eilinės L. Kasčiūno įžvalgos sureagavo pats Z. Jedinskis.

„Trečdalis parlamentarų neturi leidimo dirbti su įslaptinta informacija ir vis tiek dalyvauja NSGK posėdžiuose. Aš irgi turiu teisę juose dalyvauti, to man Seimo statutas nedraudžia, o ir minėtą leidimą turiu“, - trumpai ir aiškiai nurodė Z. Jedinskis.

Taip pat šia proga politikas spalio 15 d. dieną surengė spaudos konferenciją Seime, kur plačiau pakomentavo Žmonių partijos naciko kriuktelėjimą.

Jis priminė, kad kol kas pats L. Kasčiūnas kelia nemažai klausimų, dėl jo tarnystės svetimų valstybių specialiosioms tarnyboms už piniginį atlygį.

Apie kai kurių Lietuvos politikų bei kitų veikėjų samdomą darbą kitų valstybių spec. tarnyboms, daugiau skaitykite publikacijoje „Seimas norėtų žinoti, kurie politikai bendradarbiauja su dabar esamų valstybių specialiosiomis tarnybomis“.

Jūsų dėmesiui ištraukos iš minėtos Z. Jedinskio spaudos konferencijos: