Garbačiauskaitės ir iškrypėlių valdoma LRT yra pasiruošusi parodyti dar 3 homopropagandos laidas už mokesčių mokėtojų pinigus

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/event... 2019-10-29 23:50:00, skaitė 902, komentavo 5

Garbačiauskaitės ir iškrypėlių valdoma LRT yra pasiruošusi parodyti dar 3 homopropagandos laidas už mokesčių mokėtojų pinigus

Spalio 7-tą dieną skandinavų pačiulptukės Monikos Garbačiauskaitės ir žydrųjų iškrypėlių lobio valdoma valstybinė Lietuvos televizija parodė pederastijos propagandos klipą, užmaskuotą po "menine dokumentika" . Propagandinį roliką susuko Londone gyvenanti "video kūrėja" - Elena Reimerytė, užsidirbanti gyvenimui iš pederastijos propagandos platinimo:

Elena Reimerytė

https://www.facebook.com/elena.reimeryte

Po šios propagandinės laidos Lietuvoje kilo visuomenės nepasitenkinimas, kuris išsireiškė į lapkričio 9-ąją prie LRT vyksiantį protesto mitingą, bei skundus LRT veiklą kontroliuojančioms institucijoms.

Išsigandę visuomenės pasipiktinimo, LRT iškrypėliai trumpam pristabdė suplanuotos pederastijos propagandos transliaciją, tačiau jo neatšaukia. Elena Reimerytė susirašinėdama su savo žydrosios gaujos nariais prasitarė, kad yra paruoštos dar 3 laidos apie "įdomius žmones". Taip pat pasigyrė, jog visa LRT palaiko pederastijos transliaciją ir tik "homofobų siautėjimas ir  grąsinimai" kol kas privertė padaryti pauzę.

Pederastų propaganda

https://www.facebook.com/elena.reimeryte/posts/10220007839684565

Todėl darykime išvadas - pederastai ir kiti iškrypėliai geruoju varyti savo propagandos nenustos! Jie visi yra gavę savo užmokestį už visuomenės pederastinimą ir vaikų tvirkinimą, todėl žūtbūt bandys juos atidirbti. Nes kito pragyvenimo šaltinio, apart rudojo taško reklamos jie paprasčiausiai neturi ir nieko daugiau nesugeba.

Tam kad iškrypėliai galėtų nevaržomai siautėti, užtenka jog normalūs žmonės tylėtų ir jiems nesipriešintų. Tai yra - "pasitoleruotų".

Kalėjime tokius vadina "terpilomis". Norite tokie būti? Tuomet sėdėkite ir toleruokite, kaip jūsų vaikus už jūsų pinigus per jūsų televiziją išsigimėliai moko būti pederastais.

Arba lapkričio 9-ąją dieną 14-ą valandą ateikite prie LRT irštvos Konarskio 49, Vilniuje į mitingą ATSISAKAU SAVO MOKESČIAIS REMTI ANTIKONSTITUCINĘ LRT ir kartu apginkime savo šalį nuo invazinių vertybių!

Motyvacijai: