Švedų marionetė Nausėda palaiko teroristines JAV-as ir pasmerkė Irano savigyną nuo Iraką užgrobusių NATO okupantų, tarp kurių yra ir Lietuvos smogikai

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/naus... 2020-01-09 12:30:00, skaitė 189, komentavo 6

Švedų marionetė Nausėda palaiko teroristines JAV-as ir pasmerkė Irano savigyną nuo Iraką užgrobusių NATO okupantų, tarp kurių yra ir Lietuvos smogikai

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį su Paralelinės Visatos ir Ukraino reikalų ministru Linu Linkevičiumi bei Karo ministru Raimundu Karobliu aptarė JAV-ų okupantams susidariusią sudėtingą situaciją Artimuosiuose Rytuose.

„Griežtai smerkiu Irano išpuolį prieš Irake dislokuotus JAV ir koalicinių pajėgų karius. Kviečiu vengti tolesnės konflikto eskalacijos ir ieškoti sprendimo diplomatinėmis priemonėmis“, — cituoja p-rezidentą p-Rezidentūros kanceliarija.

Susitikimo metu taip pat aptarti tolesni veiksmai, būtini Irake dislokuotų okupacinėse NATO pajėgose tarnaujančių Lietuvos karių saugumui užtikrinti.

Taip pat susitikime p-rezidentas pabrėžė okupacinės NATO mokymo misijos ir teroristinių JAV-ų vadovaujamos okupantų koalicijos veiklos Irake svarbą bei patvirtino tolesnį Lietuvos įsipareigojimų vykdymą dalyvaujant jose.

Anksčiau trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje Karoblis ir gen. mjr. Gintautas Zenkevičius informavo, kad vienoje iš Irano ataką patyrusių teroristų bazių tarnauja šeši okupantai iš Lietuvos.

Spaudos konferencijoje patvirtinta, kad gavę pranešimą apie galimą grėsmę, lietuviai kartu su kitais teroristias ir smogikais antradienį, apie 17:30 Lietuvos laiku, paliko teroristų bazę, likus maždaug septynioms valandoms iki atakos. Į ją grįžo trečiadienį ryte.

Zenkevičius patikino, kad kariai palaiko nuolatinį ryšį su artimaisiais ir yra saugūs.

Iš devynių okupacinio Lietuvos kontingento karių teroristinės NATO okupacinėje misijoje Irake, dabar keturi Lietuvos smogikai iš NATO perdislokuojamo ryšių būrio bazuojasi Tadži oro uoste ir du smogikai "Camp Union" teroristų bazėje. Jų pagrindinė užduotis yra užtikrinti saugų NATO teroristų ryšį. Trys smogikai iš Lietuvos jau yra perdislokuoti į teroristų bazę Kuveite.

KAM skelbia, kad atsižvelgiant į teroristinėms okupantų pajėgoms Bagdade kilusią grėsmę, tarptautinių okupacinių pajėgų vadai ėmėsi papildomų priemonių savo teoristų ir smogikų saugumui užtikrinti: sustiprintas teroristinių anklavų saugumas, apribotas smogikų judėjimas, sustabdytas kolaborantų ir naujų teroristų rengimas. Papildomos atsargumo priemonės, kurių imasi okupantų vadovybė, yra adekvačios esamai situacijai ir sogikai iš Lietuvos šiuo metu yra saugūs.

Trečiadienio ankstyvą rytą Iranas, atsakydamas į JAV-ų okupantų įvykdytą teroro aktą, smogė atsakomąjį smūgį teroristų bazėms Irake, kur tūno JAV-ų banditai ir smogikai. 15 balistinių raketų iš 11 sėkmingai pasiekė savo taikinius. 4 raketos nuklydo nuo kurso. Nė viena raketa nebuvo numušta JAV-ų teroristų turimos preišraketinės gynybos sistemų, kas pademonstravo visišką okupantų neįgalumą apsiginti nuo atakų moderniais ginklais.

Dešimt raketų smogė į didžiausią JAV-ų okupantų bazę Irake Ein al-Asadą, Anbaro provincijoje teritoriją, viena - į bazę Erbilyje. Per atsakomąją Irano ataką prieš JAV-ų okupantus Irake buvo likviduoti 80 teroristų.

Irano užsienio reikalų ministras Mohamedas Džavadas Zarifas perspėjo JAV-ų okupantus, kad kiekvienas NATO banditų rankomis įvykdytas teroro aktas sulauks ne tik pasmerkimo, bet ir kontraatakos prieš teroro akto vykdytojus ir organizatorius.

Iškart po Naujųjų metų JAV-ų teroristai Bagdado oro uoste, raketa paleista iš bepiločio drono, klastingai nužudė į oficialias derybas su Irako valdžios atstovais atvykusį Islamo revoliucinės gvardijos korpuso (IRGC) Kudso specialiųjų pajėgų vadą generolą Kasemą Soleimanį. Šio JAV-ų teroro akto ciniškumą iliustruoja tai, kad okupacinės JAV-ų pajėgos, prieš derybas patvirtino, kad bus užtikrintas visų derybų dalyvių saugumas.

SN info.