LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


Pas afrikiečius yra įprasta valgyti žmogiena , nes suvalgydamas žmogaus mėsos valgytojas įgyja stiprybės ,aukos protas jėga ir ištvermė pereina į valgytojo kūną bei protą .Siera Leonėje vaikai-kareiviai ėda žmonių širdis. Tai yra pašventimo ritualas priduodantis vyriškumo. „Pas Nigerijos mafiją ritualinė žmogėdrystė, tai ne išimtis, o taisyklė. Aukų kūnų sukapojimas ten nuolatinė praktika, kai kuriais atvejais ir suvalgymas kai kurių dalių“.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Įtarimų, kad orlaivis galėjo būti numuštas, daugėjo visą ketvirtadienį. Privati žvalgybos kompanija „IHS Markit“ paskelbė, kad į lėktuvą greičiausiai pataikė


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.Sausio 16 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karbolis susitiko su į Lietuvą atvykusiu JAV gynybos departamento sekretoriaus pavaduotoju gynybos strategijai, planams ir pajėgumams Victorino G. Mercado. Ministras pabrėžė, jog Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje dar niekada nebuvo toks intensyvus.


Fotografo Makso Avdejevo (Макс Авдеев) lydinčio Pirmąją Slavų Brigadą nuotraukos iš Logvinovo kaimo, esančio ant kelio iš Debalcevo. Novorosijos karo prieš Kijevo perversmininkų chuntą šiokiadieniai Debalcevo "katile", kuriame chuntistų dalinių vadai paliko "virti" kelis tūkstančius kareivių, o patys paspruko. Tiesa, ne visiems pavyko - dalį vadeivų pavyko sunaikinti.


Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Užvakar paskambino kaimynai.Sako Kristinėle eik žiūrėt savo buto,nes ten jau antra para baliavojama geriama.Butą vos prieš mėnesį išnuomavau tokiam Donaldui Šarmanauskui prisistatančiam advokatu.Atvykau į butą,prieš tai užėjau pas kaimynę Godą Ferencienę,buvusio sovietinių laikų ministro Algirdo Ferenco našlę,ji pasiūlė pasiimti fotoaparatą,dėl visa ko.


Lietuvos propagandistų nesėkmės Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2018. Diskusijoje „Ar Lietuvos žiniasklaidą puola tik troliai?Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).


Simbolių kova vyko ir virtualiojoje erdvėje. Buvęs užsienio reikalų ministras, buvęs Seimo narys, profesorius Povilas Gylys: "Manau, kad Lietuvoje daugiau nei ketvirtį amžiaus.vyksta daugumos nesuvokta naujausių laikų istorijos privatizacija. Tą privatizaciją, nusavinimą vykdo grupė dvariškių — ponų ir jų liokajų. Sausio 13- a irgi privatizuota. Ji priklauso ne visai Lietuvai, bet tik dvarui. Na, tiems su neužmirštuolėmis atlapuose".


Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Gali būti toks atvejis, kai tėvas nepaklusnų vaiką, o šiuo atveju mergaitę, tiesiog įsodino į automobilį.


Выборы в обе палаты парламента Польши привели к победе партии «Право и справедливость» (ПИС). Правящая партия довольна результатом. Она набрала 44% голосов, но задача получить не меньше половины голосов всех избирателей решена не была, отмечает эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Более того, все оппозиционные партии в совокупности набрали больше голосов, чем сама ПИС. Это произвело удручающее впечатление на лидеров партии», – добавила она.Tailande su šeima atostogaujanti Inga Stumbrienė randa laiko pasirūpinti ne tik savo kūnu: mums čia tikras rojus


Lietuvos vyriausybė iš esmės įteisino Lietuvos teritorijos karinės kontrolės JAV perdavimą. Apie tai pranešama KAM tinklalapyje. Ruošiantis karui su Rusija, pereinama prie galutinės fazės, Lietuvos okupacijos.Atkreipiame dėmesį, kad dvišaliame susitarime kalbama ne apie NATO, o JAV. Apie tai įspėjome dar prieš metus, kalbėdami apie kai kuriems Lietuvos karo ekspertams (Matoniui) nežinomą JAV įstatymą S.2277, kuriame smulkiai išdėstytas JAV veiksmų, įtraukiant Lietuvą į karą su Rusija, planas ir finansavimas. Jame aprašytas ir propagandinio karo scenarijus, ir karinių bazių steigimas.


Įdarbina ir nesumoka už atliktą darbą. Paskutinėje jos įmonėje liko be mėnesinės algos ir depozito 26 vyrai. Dabar ji renka komandas dirbti Parcel force, TNT, TUFNEL kompanijose. Būkite budrūs. Nepapulkite į jos spąstus.


vata niuchi sliapu piderasti,uvazuha slavka za pesniu,vatniki pashol von is Lietuvos


Prieš šv. Kalėdas vienas garsiausių Lietuvos propagandos meistrų, buvęs leidinio „Tarybinis pedagogas“ redaktorius Rimvydas Valatka nepriklausomo Žmonių partijos portale pakalbino vieną sėkmingiausių Lietuvos verslininku, AB „Grigeo“ vadovą Gintautą Pangonį.Tad pasižiūrėkime kuo jie skiriasi nuo propagandistų ir kodėl jie užsitarnavo - "naudingų idiotų" vardą.


JAV Aukščiausiasis Teismas nepalankų Venckienei sprendimą priėmė užpraeitą savaitę. Venckienės šalininkai sako, kad į Lietuvą grįžusi buvusi teisėja atvers visas kortas. Jos šalininkai rengiasi masiniams piketams ir protestams. Sūnus Karolis Venckus bando suburti mamos palaikymo komandą. Socialiniame tinkle "Facebook" mirga Venckienės sūnaus platinamos žinutės apie motinai gresiantį pavojų.


Pagal fašizmą pilietis gali būti bet kuris asmuo, nepriklausomai nuo rasinės kilmės, jei jis prisiima savo atsakomybę prieš valstybę. Kita vertus, pagal nacionalsocializmą narystė rasių bendruomenėje yra pirmasis pilietybės reikalavimas.


Vertimas darytas neprofesionalo. Skaičiavimai atlikti nebuchalterio. Pasitikrinkite- bus įdomu...


Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.Sausio 14 d. Statistikos departamentas pranešė džiugią žinią – pirmą kartą po 28 metų pertraukos Lietuvos gyventojų skaičius per metus pagaliau didėjo. Išankstiniais duomenimis, šių metų sausio 1 dieną Lietuvoje gyveno 2 mln. 794,3 tūkst. nuolatinių gyventojų – tai yra net 145 žmonėmis daugiau negu prieš metus!


Lietuvos dailininkų sąjunga atsiliepdama į Europos Parlamento nario atvirai neo-fašistinių pažiūrų Petro Auštrevičiaus kvietimą surengti labdaringą aukcioną Ukrainai pakvietė visus dalyvauti šioje kilnioje misijoje – paremkime Ukrainą! Šio aukciono metu gautas pajamas numatyta skirti dėl „Rusijos agresijos nukentėjusių Ukrainos karių ar civilių galūnių amputavimo bei odos regeneravimo operacijoms, kurios galėtų būti atliktos kvalifikuotų Lietuvos specialistų.“


В Пхеньяне дорожат диалогом, установившимся между лидерами Северной Кореи и США, и настроены на продолжение американо-северокорейских переговоров, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. Он напомнил, что американский постпред при ООН Келли Крафт недавно заявила, что в Вашингтоне готовы рассмотреть предложения партнёров, которые приблизят реализацию сингапурских договорённостей с КНДР. «Однако сейчас вероятность принятия какого-либо конструктивного решения, которое устроит обе стороны, чрезвычайно мала.


Amerikos diplomatas Michaelas Springmanas paskelbė paveiksliuką savo asmeniniame puslapyje socialinio tinklo "Twitter", kuris sukiršino vartotojus. Jame nurodyta kiekvienos šalies vieta už Jungtinėse Amerikos Valstijose "nugaros". Rusijos karikatūroje nėra. Tačiau savas vaidmuo priskiriamas Ukrainai. Ukrainos valstybės vėliava yra įkišta į ekskrementų krūviu apatiniame kairiajame paveiksliuko kampe.


7 klasės moksleiviams – suvokimo tekstas apie paauglius persirengimo kambaryje ir „kreivus, bjaurius pimpalus“. Toks tekstas puikuojasi vienos Garliavos vidurinės mokyklos mokytojos sudarytame pratybų sąsiuvinyje „Teksto suvokimo ir kalbos užduotys 7 klasei“. Čia mokiniams pateikiama švedų autorių knygos „Berto dienoraštis“ ištrauka, kurioje nešvankių žodelių – daugybė, citata iš teksto: „Po rungtynių šeštokai duše surengė pimpalų matavimo varžybas.Aleksandras Lukašenka susitikime su Latvijos ministru pirmininku Krišjaniu Karinšuv pasiūlė rimtai išplėsti Baltarusijos ir Latvijos bendradarbiavimą.


Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sum


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis