LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Lietuvoje koronaviruso padėtis kaista. Nustatytų atvejų skaičius nuolat auga. Vyriausybė ragina gyventojus būti sąmoningus ir izoliuotis. Tačiau, kaip visada, didelėje bandoje yra juodų avių. Šimtus lietuvių, kurie dėl didelių valdžios pastangų grįžo namo, dvi savaites turėjo karantinuotis gana civilizuotoje aplinkoje. Jie buvo apgyvendinti viešbučiuose su karštu maistu ir internetu. Tačiau daugeliui tai nepatiko.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


США пришли хорошенько пограбить Сирию, что, собственно говоря, и делают. Я уже не говорю, что американцы вошли в САР с грубейшим нарушением норм, которые диктует Совбез ООН. Без разрешения законного правительства Сирии они не имеют права присутствовать в республике, что зафиксировано, кстати, и в сочинском меморандуме, который подписали Владимир Путин и Реджеп Тайип Эрдоган.


Mūsų kraštui nebaisios jokios krizės – nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas pranešė, kad „Lietuva krizės neatlaikyti negali“. Geradariai mūsų valdžiai skolins tiek milijardų, kiek tik reikės. „Nors kiekvieną karantino savaitę šalies ekonomika smunka po 0,5 proc. punkto, Lietuva krizės neatlaikyti negali, – tikina ekonomistai.Internacionaliniame NATO batalione Lietuvoje rastas koronaviruso COVID-19 židinys. Pasak kapitono Everto-Jano Danielso, nustatyta 20 infekcijos atvejų. Ši žinia dar kartą iškėlė klausimą dėl pandemijos  metu iš esmės jau žlugusių „Defender Europe 2020“ pratybų tikslingumo. Kiekviena nauja informacija apie „didžiausias NATO pratybas Europoje“ pasirodo esanti anekdotinė, tačiau Aljanso sekretoriatas ir Rytų Europos „fronto linijos“ šalys jas vis tiek ruošiasi pravesti, idant pademonstruotu savo ryžtingumą  Rusijai.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymų


1945 m. gegužės 14 d. iš Simno rajono NKVD skyriaus viršininko gauti duomenys apie tai, kad Seminiškių miško rajone, 37 km į vakarus nuo Alytaus, 8 km į pietvakarius nuo Simno, slepiasi „miško brolių“ gauja, ginkluota rankiniais ir sunkiaisiais kulkosvaidžiais, automatais ir šautuvais. Ši gauja paskutinių 10 dienų laikotarpyje smulkiomis grupėmis iš 10-15 žmonių išeidavo iš miško ir užsiiminėdavo vietinių gyventojų plėšimu ir atskirų gyventojų išsivedimu į mišką...


Savo ruožtu ir Lietuva padėjo šiai valstybei ankstyvoje koronaviruso protrūkio stadijoje, tačiau Nausėda ragina nepamiršti apie Kinijos žvalgybos užmačias. Pas savo darbdavį, Jo Ekscelenciją, susirinko Lietuvos žvalgybos institucijų vadovai. Ar pakviesti, ar patys įsiprašė — nepranešama. Vadovų kadencijos eina į pabaigą. Jo Ekscelencija kadenciją skaičiuoja dar tik antrą pusmetį. Prelegentai susirinko aptarti ne gerovės valstybės kūrimo reikalų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jūsų dėmesiui garsaus Rusijos režisieriaus Nikitos Michalkovo naujausia Besogon TV laida „Na štai ir viskas“. Ekspertai.eu primena, kad nors panašios laidos Lietuvoje nepageidaujamos ar draudžiamos, jas laisvai galima žiūrėti amerikietiškame youtube kanale. Tokių ir panašių laidų žiūrėti nerekomenduoja Lietuvos propagandos specialistai, kad šalies žmones nepasiektų neteisinga nuomonė.


Pats Adolfas Hitleris palaikė Katynės žudynių vykdymą, sako žurnalistas, politologas Vladislavas Švedas, knygos "Katynė. Šiuolaikinė klausimo istorija" autorius, daugelį metų tyrinėjęs tuos įvykius. 1943 metais netoli nedidelio Katynės kaimelio, 14 kilometrų į vakarus nuo Smolensko, Kozia Gora trakte buvo atvertos masinės mirties bausmei pasmerktų lenkų karo belaisvių kapavietės. Taškas šioje tragiškoje istorijoje dar nepadėtas.


Kitą kartą vagis par veselę nuėjęs jaunojo arklio vogti, o ragana – marčios pagadyti, ir abuodu susiėję po seklyčios langu. Klausiąs vagis raganos: – Kaip tu tą marčią pagadysi? Ji sakanti: – Kai atjos anos pusės brolaičiai, susės į suolą, o marčią ves iš už darželio už didžiojo stalo, tada brolaičiai sustos ant suolo, tryps. Jaunoji sučiaudės – nieks par trenksmą neišgirs, nepasakys „ant sveikatos“ – aš tada ją ir pagadysiu. Teip jiedu pasišnekėję ir stovią, kada čia jie kels marčią iš už darželio.


Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 27 d. vaizdo konferencijoje su Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadovybe aptarė koronaviruso infekcijos (COVID-19) situaciją ir valdymo priemones. „Pandemija skaudžiai palietė Lietuvos visuomenę ir daugelį valstybės institucijų. Deja, ji neaplenkė ir Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų karių. Noriu išreikšti jiems paramą ir paraginti išlaikyti kovinę dvasią“, - pasakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, kad tokio masto krizės sąlygomis itin svarbus yra kariuomenės pasirengimas ir parengties išlaikymas.Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).


Rusijos kariškiai išsilaipina NATO „Praktika de Mare“ oro bazėje esančioje į pietus nuo Romos, suformuoja transporto kolonas ir keliauja į šiaurinę Italiją - koronaviruso epidemijos epicentrą. Radiacinės, cheminės ir biologinės saugos karinė (РХБЗ) vadovybė priešais televizijos kameras išskleidžia Apeninų pusiasalio žemėlapį ir numato gelbėjimo operacijos regioną. Sąjungininkus NATO bloke nuo to kas vyksta Italijoje ištiko paralyžius, labiau primenantis komą.


COVID-19 pas valdžią pasireiškia visai kitaip, negu pas visus kitus normalius piliečius. Paveikta viruso, pradinėje ligos stadijoje, valdžia praranda adekvatumą. Ji ima neigti PSO pripažintas apsaugos priemones (pvz. kaukių ir ligos testavimo reikalingumą), piktybiškai jų neužsakinėja, nekaupia rezervo, ima lankytis didžiausio gyventojų susikaupimo vietose (krepšinio rungtynėse), ir net pati stengiasi organizuotis visokius masinius renginius (muges, eitynes, mitingus).


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus. Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure geroves, o buvo tik siurbeles.


Infekcinių susirgimų skyriaus Sacco ligoninėje Milane vedėjas Massimo Galli pastebėjo, kad Covid-19 neveikia negroidinės rasės žmonių. Il Giornale cituoja daktarą Galli: „Žmonių kilusių iš Afrikos čia (ligoninėje) nėra“. Jis daro prielaidą, kad juodaodžiai neturi „įėjimo receptorių“ virusui. Tuo tarpu pas geltonodžius ir baltaodžius „durys virusui atidarytos“. „Tai hipotezė tolimesniam tyrimui“, pasakė virusologas.


Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą ikiteisminio tyrimo metu paimtą didelį kiekį etilo alkoholio perduoti visuomenės reikmėms, pranešė prokuratūros spaudos tarnyba. Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui neatlygintinai perduota daugiau kaip 17 600 litrų etilo alkoholio dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros reikmėms skirtų priemonių gamybai.


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.Matydami, kad komunistinė Kinija, siekdama savo ilgalaikių nacionalinių interesų Lietuvoje įgyvendinimo, siunčia savo paramą Lietuvai.


Kaip pati ponia prezidentė pareiškė, ji "pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos — medikams, mokytojams, vaikams, senjorams". Ir ilgai nedelsdama iškoneveikė savo pačios 2016 metais paskirtą sveikatas apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.


Ar pajutote ore tvyrančią kumečių baimę prieš pono bizūną? Tai mūsų lietuviškos "laisvės" smaradas... Vagys ir išgamos, perversmo būdu užgrobę valdžią Lietuvoje, duoda IDIOTIŠKĄ VISOMIS PRASMĖMIS įsakymą UŽDARYTI 14-ai parų VISUS, iš užsienio į Lietuvą sugrįžusius žmones.


Italijos Lombardijos gubernatorius Attilio Fontana išvadino šakalais tuos, kurie rėkia, kad Rusijos pagalba Italijai yra bevertė Lietuvos žiniasklaida pasigavo propagandinį itališką straipsnį: „80 …


| 1970-01-01 | Lietuva | |Kai Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos prezidentas Kim Jong Unas sužinojo, kad buvusi Lietuvos p-rezidentė Dalia Grybauskaitė tapo kovos su koronavirusu fondo vadove ir ėmė rinkti iš jos pačios valdymo metais nuskurdintų lietuvių pinigus savo fondui, kuri...


Užvakar paskambino kaimynai.Sako Kristinėle eik žiūrėt savo buto,nes ten jau antra para baliavojama geriama.Butą vos prieš mėnesį išnuomavau tokiam Donaldui Šarmanauskui prisistatančiam advokatu.Atvykau į butą,prieš tai užėjau pas kaimynę Godą Ferencienę,buvusio sovietinių laikų ministro Algirdo Ferenco našlę,ji pasiūlė pasiimti fotoaparatą,dėl visa ko.


Virusas suveikė taip kaip ir reikėjo -  Vakarų politikai pademonstravo idiotišką užsidegimą kuo greičiau uždaryti visas sienas ir visas transporto arterijas BŪTENT TADA KADA TAI JAU NEBEGALĖJO NIEKO NULEMTI, VIRUSAS JAU BUVO VISUR. Kada tokios priemonės tik sunaikino ekonomiką ir gamybinius santykius.


Daugelyje diskusijų ir pareiškimų popiežius Pranciškus išsakė pasipiktinimą europiečiais, mat pastarieji bijojo imigrantų. Kovo pradžioje Popiežius sugrįžo prie šios temos po „anti-imigrantų“ partijų sustiprėjimo per rinkimus Italijoje. Remiantis „Reuters“ ataskaita, „popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė susirūpinimą dėl nacionalinės politikos, kuri yra diktuojama baimės“.


Primename, kad Vilius Petkauskas apie "Būkime vieningi" ne kartą yra paskleidęs tikrovės neatitinkančios informacijos.Danijos sostinės Kopenhagos Dortheavej rajone buvo prie mečetės užpultas islamą kritikuojančios partijos „Stram Kurs“ (Hard Line) įkūrėjas Rasmus Paludan. Užpuolimo faktas buvo užfiksuotas video. Apie tai pranešė portalas „Voice of Europe“ su nuoroda į Danijos laikraštį „Berlingske“.


Štai toks fantastiškas KIPŠAPUŠIŲ miško plotas einant pamariu iš Nidos į Preilą. Kuršiai kopininkai pasakoja, kad čia iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją rinkdavosi (atskrisdavo ant pušies šluotražių) visos kuršių kopininkų ir kuršių žemininkų, gyvenusių nuo Nidos Lietuvoje iki Nidos Latvijoje, raganos (žiniuonės). Net iki mūsų dienų kuršiai, kažkada buvusi karinga ir galinga tauta, kurios bijojo net vikingai,  yra įsitikinę, kad dažna kuršietė yra žiniuonė (ragana), todėl jų visuomet klausydavo ir gerbdavo. Gal todėl ir skyrybų kuršių tarpe nebūdavo.


Prasidėjus vaiko teisių apsaugos reformai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos laikinasis vadovas Janas Maciejevskis sako, kad iš šeimų paimamų vaikų gali daugėti.„Gali būti (padaugėjimas – BNS), bet tai tiktai rodo, kad ankstesnė sistema toje vietoje neveikė, jeigu vaikus reikėjo imti, o jie nebuvo imami. Realiai mes nesugalvojome kažkokių naujų kriterijų, kada reikia paimti vaiką“, – pirmadienį žurnalistams sakė J.Maciejevskis.


Aurelijus Veryga sulygintas su arkliu ir asilu. Ir sulygino ne šiaip kokia kaimo mužikė ar mužikas, kaip aš, o buvusi prezidentė ir esamas prezidentas.


Tačiau finansų ministras ir prezidentas priešinasi griežtoms reguliavimo priemonėms, kurios labiau primena "karo komunizmo", o ne "išsivysčiusio kapitalizmo" laikus. Taigi, valstybės vadovas ir Finansų ministerija stumia žmones į naują panikos raundą ir verčia pirkti produktus ateičiai.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Положение окончательно запутали снова русские, сначала модернизировавшие зенитно-ракетные комплексы С-300, а потом выкатившие систему С-400 «Триумф». Почти на пальцах пояснив, что в бою самолеты именно с самолетами сталкиваться станут куда реже, чем с зенитно-ракетными комплексами при прорыве к цели. И с этим делом у ВВС Альянса теперь возникли практически непреодолимые трудности.


Tensions are running high between Ukraine and Russia following the ouster of Ukrainian president Viktor Yanukovych and the invasion of Ukraine’s Crimean peninsula by Russian forces. Here is a primer to help understand the complex developments currently taking place in a region of the world that many Americans are unfamiliar with.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Visi esame prisiklausę pasakų apie šiandien neva klestinčią „laisvę ir demokratiją“ ir baisiausiąją „sovietų diktatūra“. Tačiau gyvenimas griauna melagingus mitus. Blaivesni protai ima abejoti, dažniausiai visgi nerasdami aiškių atsakymų į rūpimus klausimus. Tam ir yra marksizmas – mokslas apie visuomenės ir pasaulio vystymosi dėsningumus.Pateikiu žinomo Rusijos finansisto prof.Valentino Katasonovo straipsnio „Koronavirusas gimė ne Kinijoje, o galvose velnio apsėstų pinigų šeimininkų. Dokumentais patvirtinta teroristinė operacija „COVID-19“ vertimą. Pažymėsiu, kad šiuo metu turimi duomenys apie COVID-19 struktūrą neleidžia teigti, kad jis negalėjo būti „patobulintas“ laboratorijoje, tačiau, lygiai taip pat negalima atmesti, kad jo negalėjo sukonstruoti gamta, kurią intensyviai keičia žmogus.


Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos atstovas Žygimantas Pavilionis pranešė, kad privalu atkreipti visos Europos dėmesį, kad visai šalia mūsų Lukašenka tik dėl noro likti valdžioje su Kremliaus parama pasmerkia tūkstančius mūsų kaimynų mirčiai, ta patį daro ir su Baltarusijos atominės projektu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Il Giornale rašoma, kad mirčių nuo Covid-19 statistika paneigia mitą, kad nuo viruso miršta tik seniai. Į pensiją italai išeina 67 metų, jei bent 20 metų yra mokėję mokesčius ir 71 metų, jeigu stažas 5 metai. Daroma prielaida, kad italas dar nėra „senas iki 67 metų, kai jis išeina į pensiją“.   Vidutinis mirusio nuo coronaviruso amžius Italijoje yra 78,5 metai. Jauniausiam mirusiam buvo 31 metai.


Ortodoksinė krikščionybė ir judaizmas stengiasi atsiriboti vienas nuo kito, todėl ir patį terminą „judo-krikščionybė“ vartoti vengia. Tačiau XIX a. žlugus Šventosios Romos imperijai (ją oficialiai panaikino Napoleonas 1806 m.) ir atsiradus galimybei į krikščionybę pažvelgti iš įvairių pusių, sąvokos „judo-krikščioniškoji civilizacija“, „judo-krikščioniškosios vertybės“ ir pan. prigijo ir paplito. Terminas susilaukė atskiro dėmesio 2012 m. prancūzų intelektualiniame leidinyje „Religijų istorija“ (Revue de l‘histoire des religions).Anot Italijos sveikatos ministerijos tyrimo, 99% mirusių nuo koronos viruso sirgo gretutinėmis ligomis. Ištyrus 355 mirusiųjų pacientų klinikinius atvejus, buvo pastebėta, jog vos 0,8% pacientų nesirgo jokia lėtine liga. Beveik pusė visų mirusių - 48,5 procento - prieš užsikrėsdami Covid-19 virusu jau sirgo 3 ar daugiau lėtinėmis ligomis. 25,6 procento pacientų sirgo dvejomis gretutinėmis ligomis, o 25,1 procentų pacientų buvo diagnozuota viena lėtinė liga.


1. Kinija veiksmingai pasirengė naujos kartos karui - biologiniam karui. Jie pravedė pratybas ir parodė pasauliui ne tik aukštą meistriškumo lygį bet ir tai, kad biologinis karas neveiksmingas Kinijos atžvilgiu. 2. Atliko žmonių surašymą. Greitai ir efektyviai. 3. Sustiprino skaitmeninę diktatūrą. Įvedė socialinių tinklų ir kitų ryšių kontrolę.


Pamenate kaip mokytojų streikų pagalba vyriausybę nuvertinėjo „visuomenininkas“ Tapinas? Tada, nepaisant didelio mokytojų algų augimo, opozicija pūtė isteriją dėl nustekentų pedagogų, svarbiausias reikalavimas - Skvernelį kaipmat lauk, duok išankstinius rinkimus.


Kovo 26 d. Prancūzijos baudžiamasis tribunolas išdavė leidimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn nepriklausomo Žmonių partijos portalo redaktorę Rasą Lukaitytę-Vranauskienę. „Ji kaltinama tuo, kad 2020 m. kovo 23 d. viešai, dėl rasinės ir religinės neapykantos apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą, pareikšdama, kad jis neva ne advokatas, ne profesorius, ne daktaras ir „vandalas“. Ji kaltinama ir tuo, kad pavadino fašistų karo nusikaltėlio J. Noreikos memorialinę lentą „kultūros vertybe“, - sakoma S. Tomo pranešime visuomenei. Baudžiamojo tribunolo posėdis įvyks birželio 8 d. R.


Pirmiausia esame sužavėti, kaip greitai studentų iniciatyvai, kilusiai iš apačios, niekam neliepiant ir nefinansuojant, buvo suteikta tiek viešumo lyderiaujančioje visuomenės informavimo priemonėje. Taip pat esame pasibaisėję, kaip tendencingai mūsų mintys ir intencijos joje yra nušviečiamos. Jei reikia, galime pateikti tendencingumo įrodymų – šiek tiek numanome, kaip save norėtų įsivaizduoti “etiška” žurnalistika. Šiuo laišku norime atsakyti į žiniasklaidos skleidžiamą šmeižtą taip, kad toji žiNATO ir „laisvoji rinka“: Makro-ekonominių ir prekybos reformų įvedimo tikslai prižiūrint TVF, Pasaulio Bankui ir Pasaulinei Prekybos Organizacijai (PPO) – „taikiai“ kolonizuoti šalis per sąmoningą rinkos poveikio manipuliaciją. Nors negailestingos priverstinės ekonomikos reformos nereikalauja atviro jėgos naudojimo, nepaisant to‚ „laisvosios rinkos“ reformų padariniai prilygsta karo formai. Toms šalims, kurios atsisako „laisvosios rinkos“ ekonomikos, kurios atsisako įsileisti užsienio bankus ir užsienio kapitalo bendroves, kaip to reikalauja PPO, padidėja realaus karo grėsmė.


Vyriausybė suprasdama, kad dėl koronaviruso gali negauti visų jau paskirtų Lietuvos valdžiai pinigų, ėmė skubėti įsisavinti tai, kas dar įmanoma. „Europos Sąjungos fondų administravimo sistema, įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (ESP), reaguodama į situaciją šalyje ir siekdama lankstumo, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Spartinamas ES investicijų tempas Lietuvoje“. Tam tikslui Finansų ministras kovo 23 d.


Antradienį Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas paskelbė, kad tarptautinė organizacija „dvigubins“ savo pastangas remti pasaulio „LGBT bendruomenę“. „JT palaiko LGBT bendruomenės teises. Daug šios bendruomenės narių yra įkalinti, prieš juos smurtaujama, jie žudomi paprasčiausiai dėl to, kas jie yra ar ką myli“, – sakė A. Guterresas tarnybiniame susitikime su JT pagrindine grupe LGBT klausimams. Jis gyrė tokius pastaruosius įvykius kaip Indijos Aukščiausiojo Teismo nutarimas, kad 150 metų galiojęs sodomijos draudimas buvo antikonstitucinis.


Atimti vaikai Į infa.lt redakciją kreipėsi trijų vaikų motina, Daiva A., ir papasakojo savo šeimos griūties istoriją, kuri glaudžiai susijusi su Vaiko teisių apsaugos tarnyba (VTAT). Ir nors ši tarnyba įstatyme apibrėžiama kaip pagalbos šeimai tarnyba, – žiniasklaidos pagarsintų vaikų atėmimo iš šeimų atvejų fone tuo būtų galima pagrįstai suabejoti. Viskas, kas paskelbta žemiau, parašyta pačios motinos, išskyrus pabaigos komentarą. Aš turėjau tris nuostabius vaikus – vieną iš savęs, vieną iš širdies ir vieną globojau. Globotinis buvo mano įdukros biologinis brolis – jauniausias.


Giriamasi, kad Lietuvoje yra virš 500 milijonierių. Bet juk jie pagal vienintelį man žinomą ekonomistą-mokslininką Karlą Marksą, kuris suformulavo pridėtinės vertės dėsnį, o mokslas, žinia, numato dėsnių buvimą, yra vampyrai, nes jų iš darbo žmonių išgertas kraujas ir materializuojasi į kapitalą, į tuos milijonus.Naujasis Lietuvos Fiureris Saulius Skvernelis pasirinko grįžtančius į tėvynę lietuvius atpirkimo ožiais už savo nusikaltimus ir, naudodamasis savo išskirtine padėtimi, kursto jiems neapykantą Hitlerio žodžiais.


Pasaulis pasikeitė. Kaip išdykę vaikai galvojam, kad mamytė supyko ir neleidžia į lauką, bet tuoj pasveiksim. Viskas greit baigsis – ir vėl dūksim laisvi ir nepriklausomi, lakstysim kur norim ir gausim saldainių! Greit nesibaigs. Nebedūksim ir nebegausim.


Kodėl buvo sukelta žmonėms koronaviruso (COVID-19) grėsmė ir kas tuo pasinaudos – laikas ir būsimi įvykiai vėliau ar anksčiau tai parodys. Šiandien šią sukeltą grėsmę suvaldyti įmanoma tik, elgiantis pilietiškai ir atsakingai, besąlygiškai paklūstant ir vykdant Vyriausybės, savivaldybių vadovų ir medikų nurodymus. Tačiau, tikrai neprivalome demonstruoti „avinėlių tylėjimo“, kai matome smulkaus ir vidutinio verslo žlugdymą, darbo vietų naikinimą , tuo darant akivaizdžią žalą mūsų valstybės ekonomikai ir finansams. Kovo mėn. 14 d.


1776 metais Šiaurės Amerikos kolonijos sukilo prieš Anglijos Karūną. Abi kariaujančios pusės stengėsi įtraukti į karo veiksmus indėnus, žadėdamos įvairias lengvatas. Ir tai joms pavyko: indėnų gentys vėl atsidūrė skirtingose fronto pusėse ir žudė viena kitą. Irokėzų Lyga palaikė anglus, pavyzdžiui. Rezultate, iškarto po pergalės, naujoji Amerikos valdžia sukėlė naują karą.


Ar teko girdėti, kad demokratas Barakas Obama kada nors viešai kritikuotų dabartinį JAV prezidentą, respublikoną Donaldą Trampą? O gal buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas atkreipė dėmesį į Vladimiro Putino trūkumus? Ir pats Putinas niekada nekritikavo Boriso Jelcino ar Michailo Gorbačiovo. Buvę Lietuvos prezidentai Valdas Adamkus ir Rolandas Paksas laikosi etikos normų ir nekalba apie įpėdinius. Nors jie gali pasakyti daugybę dalykų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis savo feisbuko puslapyje išplatino pranešimą apie planuojamus veiksmus prieš portalą 15min.lt


Ukrainos televizijos kanalas „Inter“ parodė laidą, kurioje ukrainietė Aida Bolivas pasidalino savo įspūdžiais apie pabėgėlius ir jų elgesį Budapešto traukinių stotyje.   Laidos Vedantysis:Jeigu pažiūrėti naujienas, tai ką kalba kalba Europoje, ką Ukrainoje, tai dauguma žurnalistų užjaučia pabėgėlius. Aida Bolivar papasakojo, kad žmonės užjaučia, padeda, nes žmonės metę viską bėga nuo karo.Bet teisybė, kaip visada – ne tokia vienareikšmiška.Mes suradome liudininkę, kuri prieš kelias dienas vyko būtent tuo pačiu traukiniu (jo vengrai nepraleido P.G.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Koronaviruso pandemijos sukeltas ekonomikos nuosmukis gali būti dar didesnis nei 2008 metų pasaulinė finansų krizė, pareiškė Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadovas Robertas Azevedas (Roberto Azevêdo), praneša RIA Novosti.  Anksčiau Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Kristalina Georgieva pareiškė, kad TVF šiemet prognozuoja pasaulio ekonomikos nuosmukį dėl koronaviruso, tokį pat ar net rimtesnį nei jis buvo 2008 metų finansinės krizės metu.


Policija sučiupo homopedofilų gaują, tvirkinusią berniukus Facebooke - bet kur nuteistų homopedofilų pavardės? Maža mums koronoviruso nešiotojų - dar vienos baisios ligos* aukos įsisiautėjo! Delfyje Dainius Sinkevichius praneša itin netolerantišką, galima net sakyti - absoliučiai homofobišką naujieną:


Be to, konservatorius Laurynas Kasčiūnas teigė, kad Rusija ir Kinija, padėdamos labiausiai nukentėjusiai Italijai, "sprendžia savo geopolitinius uždavinius".


Pranešu, kad šiandien ryte Feisbukas pradėjo cenzūruoti remiančius A. Verygą. Žinau tris kolegas, kuriems FB atsiuntė pranešimus, kad jie ką tai ne taip padarė (visiems skirtingi, tačiau dviem priekaištai susiję su pasisakymais dėl Verygos).  Primenu, kad šiuo metu vykdomas kuoktservatorių perversmas nuversti Verygą, taip pat kad FB cenzūrą pas mus vykdo filadelfijai iš laikraščio 15 min. Rekomendacija - atsisakykite cenzūruotis. Paramą A.Verygai reikšti dar aktyviau.


В горсовете Клайпеды на 26 июля запланированы два голосования. Одно по вопросу установки мемориальной доски на здании университета в честь лидера «лесных братьев» Адольфаса Раманаускаса-Ванагаса, а второе по поводу импичмента депутату Вячеславу Титову, который усомнился в том, что имя убийцы нужно увековечить.Lietuvos apeliacinio teismo (LAT) teisėjai Aloyzas Kruopis, Regina Pocienė ir Linas Šiukšta 2020 m, kovo 25 d. paliko man galioti tris kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą. Nutartyje Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai nurodo: Argumentus dėl tariamai kitokios teismų praktikos kitose baudžiamosiose bylose sprendžiant kardomųjų priemonių klausimus kolegija atmeta. Pažymėtina, kad skunde nepaminėta apie jokią konkrečią galiojančią teismų praktiką taikant BPK normas, reguliuojančias kardomųjų priemonių taikymą.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


Perspėjame, vaizdo medžiagoje naudojami keiksmažodžiai:


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rusijos „Nacionalinių medicinos rūmų prezidentas“ Leonidas Rošalis situaciją su COVID-19 išplitimu pasaulyje pavadino biologiniu karu. Jo nuomone, ši situacija parodo, kaip pasaulio sveikatos sistema pasiruošusi panašiems iššūkiams. „Faktiškai šiandien tai biologinio karo repeticija. Mes dabar kalbame tik apie tai, mes nekalbame apie atominį karą, mes nekalbame apie terorizmą. Ir kaip iš viso pasaulio sveikatos apsauga tam pasiruošusi, kaip mes tam pasiruošę.Sveiki, mielieji, kaip ir žadėjau, atsakau į Jūsų užduotus klausimus. Labai atsiprašau tų, į kurių klausimus neatsakiau. Tiesiog nesu kokia žvaigždė, kad viešai visiems pasakočiau apie savo asmenin…


Kaip jums apie Ukrainą pasakoja "politologai" šiandien? Putinas okupavo Krymą. Krymo jam pasirodė mažai tai jis dar įvedė kariuomenę į Rytų Ukrainą ir pradėjo karą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kiek žymių vyrų krito apkaltinti sexualiniu priekabiavimu kuris neva vyko prieš daug metų. Be teisės į nekaltumo prezumpciją. Remiantis vien tik vienos pusės parodymais ir be jokių įrodymų. Žinoma. Buvo pagautų su įkalčiais su įrašais įrodymais ir nubausti. Taip jiems ir reikia kurie tkrai priekabiavo naudodamiesi savo padėtimi. Režisierius Bartas, dėstytojas Vaitkus, menininkas Tendziagolskis, Karo ministras Karoblis, dėstytojas Gasiūnas, docentas Liepuonius, Seimo narys Pūkas, aktorius Seagalas, teatro vadovas Zaikauskas, JAV Prezidentas Trumpas, daininykas seras Eltonas Džonas... Vykstant panašioms tendencijoms moterys merginos ir mergaitė


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis