LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Homoseksualistų ministeris, idiotas su iniciatyva, atsitiktinumo ir Karbauskio kvailumo dėka pabuvęs Vidaus reikalų ministru, Eimutis Misiūnas neliko be šiltos ir skalsios vietos prie valdiško lovio – jis paskirtas dirbti Krašto apsaugos viceministru.


Atėjūnas iš Nigerijos Bavarijoje įviliojo į prieglaudą 5 metų mergaitę ir ją išprievartavo. Miunchene teisiamas 32 metų nusikaltėlis iš Nigerijos Čubudem M., kuris 5 metų mergaitę apgaule išviliojo iš vaikų žaidimų aikštelės, atsivedė į imigrantų prieglaudą, ir čia, savo kambaryje, išprievartavo. Tai įvyko 2018 metų kovo mėnesį Karlsfelde (Bavarija).


Kiek Lietuva dar kentės, nuo šitų galimai psichiškai nesveikų politikų?!


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Atkreiptinas dėmesys į tai, jok teismo nutarimas daryti kratą buvo išduotas 2019.04.25 dieną, o krata atlikta 2019.10.22 dieną, kai vyko A. Paleckio teismas.Lietuvos vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovė Rita Tamašunienė gali būti atleista greičiau dėl nestabilios politinės situacijos Seime, nei dėl gaisro Alytuje, interviu Sputnik Lietuva sakė politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus. Praėjusią savaitę Alytaus "Ekologistika" sandėlyje kilo gaisras. Degė apie du tūkstančiai kvadratinių metrų naudotų padangų sandėliavimo ploto.


Visų politikų apsišvietusių MG byloje- karjeroms galas. Net jei jie nebus nuteisti teismo. Reputacija sugadinta...


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Paleckis kalėjime manau yra Anūko Nr.1 senelio maža užgaidėlė.... Paleckio įkalinimo klausimas. Ką daryti?


Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 12-14 val. sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia prisijungti prie tarptautinės protesto akcijos „STOP Barneverneto ideologijai“ nukreiptos prieš vaikų grobikus ir pardavinėtojus ir ketina surengti piketus prie Seimo, Prezidentūros, Vyriausybės ir Norvegijos ambasadų raginant stabdyti „Barnevernet“ ideologiją pasaulyje.Kairėje esančioje nuotraukoje - 3-ios kategorijos tekintoja Vera Tichova, 15 metų. Nuotrauka padaryta blokadinio Leningrado gamykloje 1943 m. rugpjūčio mėn. Veros tėvas ir du broliai fronte, o ji pati prie staklių per dieną įvykdo 1,5 suaugusiojo normos. Nuotraukoje dešinėje - Greta Turnberg, 16 m. pravaikštinėja mokyklą vardan protesto prieš klimato kaitą. Skundžiasi JT dėl pavogtos vaikystės.


Rašytoja Rūta Vanagaitė baigė rašyti naują knygą. Knyga apie Holokaustą. Tai vėl kelia aistras Lietuvoje. Kol kas tik lietuviškoje veidaknygėje Facebook. Po Virginijaus Savukyno LRT radijo laidos "Aktualijų studijoje" kalbintos Rūtos Vanagaitės sureagavo piknikų organizatorius ir žurnalistas Andrius Tapinas. Andrius Tapinas net tris kartus pasitikrino, ar čia tikrai nacionalinio transliuotojo laidos įrašas.


Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


Neseniai neeiliniame ir uždarame Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdyje Linkevičiui teko atsakinėti į konservatorių klausimus, kurie jiems iškilo po jo susitikimo su Baltarusijos užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi Niujorke. Opozicija įtaria, kad Lietuva gali atsisakyti vetuoti ES ir Baltarusijos partnerystės susitarimą dėl pastarosios vykdomų Astravo atominės elektrinės (AE) statybų. Taip pat Linkevičius kaltinamas tuo, kad blogai kūrė bendrą Europos frontą prieš tas statybas.


Naujas "Draugai ir ponai" laidų ciklas, apžvelgiantis kasdienines politines aktualijas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Pokalbiuose  dr. Laurynas ir dr. Vaidas.Kadaise ant margo svieto gyveno vienas socialistas Baranas ir jis buvo labai nelaimingas.


Džordžijos valstijos (JAV) šiaurės rytuose stūkso Amerikos Stounhendžu praminti Džordžijos kelrodžiai akmenys. Penki milžiniški poliruoto granito luitai sudaro žvaigždės formą. Įspūdingas paminklas…


Gerbiami Lietuvos piliečiai! Brangūs tėvynainiai! Atėjo diena, kai esame pasiruošę tesėti savo pažadą Lietuvos didvyriams! Kviečiame Jus į mūsų Tėvynės sostinę Vilnių apginti Tautos ir jos Laisvės kovų istorinę atmintį bei Lietuvos valstybės orumą.


Vertimas darytas neprofesionalo. Skaičiavimai atlikti nebuchalterio. Pasitikrinkite- bus įdomu...


Nepraėjo ir 100 prezidentavimo dienų, kai galutinai paaiškėjo, kad prezidentas Gitanas Nausėda yra nuoseklus kadenciją baigusios prezidentės, Rusijos Federacijos valstybės paslapties Dalios Grybauskaitės darbų tęsėjas. Lankydamasis Briuselyje šalies vadovas susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu, su kuriuo aptarė Baltijos regiono saugumo situaciją ir iššūkius, tarptautinio saugumo ir gynybos klausimus.Rugsėjo 3 dieną Augsburgo (Bavarija) apylinkės teisme vyko 26 metų pabėgėlio Haidaro A. bylos nagrinėjimas. Teismo posėdžio metu Merkel svečias spjaudėsi, rėkė ir bandė suduoti policininkui, norėjo atimti iš policijos karininko pistoletą ir nušauti teisėją. Islamistas Haidar A. teisiamojo suole sėdėjo jau antrą kartą.


Manau, kad šiandien visi tai supranta, ir Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas visai neseniai viešai pareiškė, kad Vakarų lyderiavimas baigiasi.


Speciali KP korespondentė Darja Aslamova paskelbė savo reportažą iš Honkongo, ypatingo Kinijos administracinio rajono, kuriame jau ketvirtas mėnuo vyksta neramumai. Šie neramumai taptų galvos skausmas Pekinui ir pretekstui Vakarams organizuoti piktą politinę kompaniją prieš Kiniją.


Mūsų šalies dienraščiai bei įvairūs portalai yra neįtikėtini. Šiandienos 15 minučių naujiena irgi labai informatyvi, aktuali, tai pasakojimas apie tai, koks prezidentas Gitanas Nausėda yra nenaudėlis, ir atsisako keltis į rezervuarą, kuriame jo pirmtakė buvo netgi pertvėrusi gatvę.


Viena nuoroda apie vaikystę sovietinėje Lietuvoje antra nuoroda apie pagalba Lietuvos vaikams iš Vokietijos 2016 metais. Ant smūgio radau- ieškojau Smetonos laikų filmo su basais vaikais ir ponais blizgančiais batais kailiniais ir papachomis.... Bet tiks ir su 2016m. Primenu- šiandien Kaunas yra didesnis už Paryžių. Netikit? Tada nustebsit....Ši nuotrauka viską pasako - Lietuvą ir toliau valdo teoristas Vytautas Landsbergis. Prieš tai Lietuvą dešimt metų valdė tokia nežinomos biografijos rusė Dalia Gžybovska, kurios tėvai - tikri rusai Polikarp Gžybovski, dar sovietų nuteistas už tai, kad reketuodavo Kėdainių rajonų gyventojus, grasindamas juos išvežti į Sibirą, jeigu nemokės kyšių, ir motina Vitalija Korsakova.


Pradžia. Mano nuomone, kurstyti antisemitizmą gali būti naudinga F. Kukliansky ir tarptautinėms žydų organizacijoms. Apšmeižus visą lietuvių tautą, bus lengviau reketuoti iš Lietuvos valstybės pinigus už fašistinės ir komunistinės okupacijos metu žydų prarastą turtą. Lietuvos ir lietuvių šmeižikų tikslas – paversti lietuvius vergais, o tam reikia primesti svetimas kaltes ir sunaikinti tautos valią, imunitetą. Galiausiai – apiplėšti, padaryti žydų vergais.


Antrojoje "Draugai ir Ponai" laidoje dr. Laurynas ir dr. Vaidas apkalbinėja poną Arvydą Juozaitį ir jį į Lietuvos (bei savo skęstančios partijos) gelbėtojus įrašiusius ponus iš "Tvarkos ir teisingumo".


Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).


Daugumai amerikasosų (amerikasosas - tai tas kuris šaukia Amerika-SOS, kada jį puola, pvz. - rusai) JAV  asocijuojasi su pirmaujančia hai-teko šalimi , informacinių technologijų šalimi, Holivudu, Silicio slėniu ir daug kuo kitų. Be abejo iš dalies taip ir yra. Bet kaip sakoma ir Saulė turi dėmių. O jau JAV-os...Nobelio taikos antipremijos laureatas, paskutinysis Europos diktatorius, Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalies sienos apsaugos tarnybos pareigūnai buvo priversti uždaryti sieną su Ukraina dėl „iš jos plūstančio ginklų srauto“.


„partizanai iš tikro išžudė niekuo dėtą Lebrikų šeimą – iš viso penkis asmenis. Tai paaiškėjo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui (LGGRTC) atlikus pakartotinį istorinį archyvinį tyrimą“


Kapitalizmas yra žalingas tuo, kad jis žmoniją paverčia turčiais arba ubagais. Viskas yra labai paprasta, nes norint susikrauti turtus, tu privalai išnaudoti


Po TSRS griuvimo į šį Europos regioną sugrįžo dar Josifo Stalino 1933 metais išvaryta fašistinė žydų sekta Chabad Liubavič. Ši sekta dominuoja Rusijos, JAV, Ukrainos prezidentų aplinkoje, su jos atstovu Vilniaus meras Remigijus Šimašius kiekvienais metais uždega Hanukos žvakę Vinco Kudirkos aikštėje.


Lietuva kaip ir pridera tikriems vasalams, jau kviečia svarstyti galimybes vardus rašyti Amerikoniškai (Angliškai)."Džiugi" žinia apie muitų įvedimą Lietuvos pienininkams nugriaudėjo kaip perkūnas iš giedro dangaus. "Mūsų sūriai ten (JAV — Sputnik) brangs. Mažės mūsų prekių konkurencingumas. 25 procentų muitai yra gana pastebimas prekių kainų kilimas, kuris gali kelti grėsmę prarasti dalį rinkos", — Lietuvos žiniasklaida cituoja Verslumo ir eksporto plėtros agentūros "Versli Lietuva" atstovą Vadimą Ivanovą. Verslo įstatymai byloja, kad įsitvirtinti užsienio rinkose galima tik dempingo kaina.


Rusijos bendrovė parengs specialią įrangą darbui didžiausiame skalūnų naftos ir dujų telkinyje "Vaca Muerta", Argentinoje, naujienų agentūrai RIA Novosti pranešė Olesia Kazakova, "World Business Partners Argentina" vadovė, atstovaujanti daugelio Rusijos ir Argentinos įmonių interesams. Kovo mėnesį Rusijos specializuotos įrangos gamintojai lankėsi Santa Fė provincijoje.


Garsiausias Lietuvos šnipas Algirdas Paleckis jau metus laiko nenuteistas laikomas kalėjime. Šaltinių duomenimis spalio 22 d. 9 val. 10 min. Kauno apygardos teisme vyks teismo posėdis dėl kardomosios priemonės A. Paleckiui, kurio metu bus sprendžiama – paleisti jį iš kalėjimo ar toliau laikyti už grotų.


Jei malonius sapnus dažniausiai kelia svajonės arba troškimai, tai košmarai – visai kitų jausmų pasireiškimas, tokių kaip stresas, nerimas, baimė. Košmaruose, kaip ir normaliuose sapnuose, viską, ką matome turi simbolinę prasmę, dėl to sapnų negalima traktuoti tiesiogine prasme, pažodžiui. Jeigu tai darysime, galime pražiopsoti svarbų signalą, kurį jums siunčia pasąmonė. Jeigu, pavyzdžiui, sapnuojasi stichinė nelaimė ar automobilio avarija, tai nereiškia, kad bėda ištiks iš tikrųjų.


Kova prieš slibiną, yra sunki, todėl kiekvienas kovotojas norėdamas prieš ją kovoti, turi žinoti sistemos veikimo principus, nes - kito kelio tiesiog nėra!Svarbu yra užakcentuoti tai, kad Žemaitis, tai ne, tik vietovės pavadinimas, tai yra dvasinis ryšys su protėviais.


Žaliojo tilto balvonai iškeliauja. Bet kur? Ar jie pajėgs nusigauti iki Grūto parko? Ir vis dėlto ne balvonų paskutinė kelionė yra vilniečio galvos sopė. Vilnietis intensyviai mąsto, ką pastatyti ant apnuogintų tilto postamentų. Jis mąsto ir sumąsto. Ponios ir ponai, papuoškime Žaliąjį tiltą mūsų laikų gyvų herojų paminklais / statulomis!


Neseniai pasirodė informacija, kad Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda savo interviu CNN žurnalistui pareiškė, jog Rusija nesugebės užimti Lietuvos per keletą dienų, kaip prognozavo žinomo JAV analitikos centro RAND ekspertai — neva šalies generolai pasakė jam, kad tam prireiks trijų-keturių savaičių. Perskaitęs šį akivaizdžiai su sveiku protu prasilenkiantį teiginį, straipsnio autorius nepatikėjo, kad Lietuvos prezidentas galėjo tai pasakyti, ir nusprendė detaliau susipažinti su visa CNN publikacija. Paaiškėjo, kad sunkiai suprantamų Nausėdos pareiškimų joje yra žymiai daugiau.


Naujausiais Tarptautinės darbo organizacijos skaičiavimais, pasaulyje verčiami dirbti ir seksualiai išnaudojami 20,9 milijono žmonių, iš jų 5,5 milijono prekybos žmonėmis aukų – vaikai.


Lygintis Lietuvai su Rusija yra negarbinga ir žema. Mes nežinoe nei kainų nei tarifų. Teroristinė Rusija ne mūsų lygos žaidėjas.Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija raštu kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą bei Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių dėl pažeidimų, aptiktų didelėje dalyje Vilniaus miesto vaikų darželių. Ypač didelę nuostabą jiems kelia, kad iš privačių darželių baisi situacija yra konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio žmonos Austėjos įsteigtose ugdymo įstaigose. Ten pažeidimų apstu, nors darželiai gauna savivaldybės paramą ir dar susirenka milžiniškas lėšas iš tėvų.


Tad pasižiūrėkime kuo jie skiriasi nuo propagandistų ir kodėl jie užsitarnavo - "naudingų idiotų" vardą.


-Mielasis, tau viskas gerai? -Aha, viskas tvarkoje. -Ne netvarkoje! Tu dėl kažko įsižeidęs? -Dėl nieko aš neįsižeidęs, iš kur tu ištraukei? -Tu tyli ir apskritai paniręs į kažkokias savas mintis. Aš pasakiau kažką ne taip? -Ne, tau tik pasirodė, viskas normalu. -Aš jaučiu, kad tu įsitempęs! -Aš neįsitempęs. -Ne, tu įsitempęs! Kažkas pasikeitė? -Niekas nepasikeitė, aš tave myliu, viskas gerai, sakiau gi tau! -Kodėl tu toks agresyvus? Reikia kalbėtis vienam su kitu. Aš jaučiu, kad su tav


Lenkijos pasiuntinys Didžiojoje Britanijoje (DB) Arkady Rzegocki lenkų išeiviams pasakė, kad Brexit – tai „gera galimybė sugrįžti į Lenkiją“. Šiuo metu DB gyvena 830 000 lenkų. 27% lenkų išeivių jau pateikė pareiškimus dėl nuolatinio gyventojo statuso. BBC laidoje pasiuntinys pasakė, kad gyvenimo standartai Lenkijoje per pastaruosius 5-10 metų Lenkijoje ženkliai pagerėjo. Tai, jo nuomone, „labai gera galimybė sugrįžti į Lenkiją“. Lenkija demografijos problemas sprendžia stimuliuodami savo šalie piliečių gimstamumą.


Nigerijos Boko Haram teroristinė grupuotė prisiekė ištikimybę Irako ir Levanto Islamo Valstybei (ISIL). Tokia žinia šeštadienį buvo išpublikuota Twitter puslapyje, kuriame buvo įdėtas garso įrašas, kuriame girdisi panašus į Boko Haram lyderio – Abubakaro Šekau balsas (kol kas to dar nėra oficialiai patvirtinta). Savo kalboje Šekau sakė, jog grupuotė yra pasiruošusi klausyti ir vykdyti Kalifo įsakymų tiek sunkiu, tiek palankiu metu.Kelių policija, savo ruožtu, kelia savo profesinį lygį, registruodama avarijas, susijusias su NATO šalių karine technika. Spalio 20 ir 21 dienomis, važiuodami keliais nuo jūros link Pabradės, vairuotojai turėjo būti ypač atidūs, aplenkdami beveik šimto šarvuočių ir vilkikų, gabenančių amerikiečių "Abrams" tankus, vilkstinę. — Oho, Žygimantai, aš nufotografavau krūvą nuotraukų ir vaizdo įrašų su NATO karine technika, judančia Lietuvos keliais! Tai buvo nuostabu! Buvau toks sužavėtas, kad du kartus vos neįsirėžiau į vieną iš Amerikos šarvuočių.


Vestfalijos miestelio Nichaim gyventojai vokiečiai tapo benamiais, nes į namus nutarta įkelti pabėgėlius. Betina Chalbai, kaip ir jos kaimynė, gavo oficialų pranešimą, kad nuomos sutartis nutraukta ir jai reikia ištuštinti butą. Penkiasdešimt vienerių metų medicinos seselei, išauginusiai du sūnus, tai tapo šoku.


Iškėlęs galvą galiu pasakyti, toje sumoje nėra nė vieno euro mano mokesčių, nes niekada nemokėsiu jų, kol mano Tėvynę valdys banditai ir padugnės! NIEKADA!!!


Tik rasinė idėja gali užtikrinti mūsų Nacijos išlikimą ir dorą ateitį. Rasė yra tautiškumo pamatas, be jos, mes esame pasmerkti pražūčiai. Stokime į kovą už Lietuvių Tautos ir arijų rasės ateitį!


Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.Pranckietis žino, kad bet kokiu atveju būtų pašalintas iš partijos, bet norėdamas suvaidinti sąžiningą politiką, iš jos pasitraukė pats.


Oficiozinei žiniasklaidai džiūgaujant dėl dar vieno "sovietinio relikto" griovimo, adekvačiau mąstantiems piliečiams reikėtų savęs paklausti — o ką gi tai reiškia? Be abejo, žinantiems dalyko istoriją, pirmiausia į galvą gali "šauti" paprasta aplinkybė, kad minėtasis pastatas iki 2004 metų, nepaisant 1990-aisiais įvykdytos privatizacijos, vis dėlto tarnavo visuomeninėms, kultūrinėms vilniečių reikmėms. Bet po tada įvykusio gaisro taip ir nebuvo kaip reikiant suremontuotas. Verčiau mūsų ponai paliko jį lėtai vegetacijai, o likusias patalpas išnuomojo saviveiklininkams.


Lietuva privalės lėktuvais vežti (o gal jau ir veža?) į šalį afrikiečius, nes mūsų valdžia pernai pritarė JT-migracijos paktui. Tauta, kaip gyvas organizmas. Jeigu imuniteto nėra, nepadės jokie vaistai, infekcija sunaikins organizmą. Tokia infekcija valstybei yra atėjūnai-veltėdžiai, melagingai globalistų vadinami „pabėgėliais“. Tai svetimos religijos, rasės, papročių ir kultūros elementas, kurį sorošistai-globalistai naudoja griauti nacionalinėms „gojų“ valstybėms, tautoms, gaminti sumaišytos rasės betaučius ir berasius kosmopolitus, „ES tėvas“ R.


Daiktų pasaulis vis labiau plečiasi, o pats žmogus daiktijos atžvilgiu vis labiau menkėja. XIX amžiuje Nyčė paskelbė, kad Dievas mirė, o XXI amžiuje galima sakyti, kad mirė žmogus, kadangi žmogus sprendžia, kas jis toks, matuodamas save daiktais. "Aš perku, vadinasi, aš egzistuoju". Ir patvirtinu savo egzistavimą vis naujais daiktais. Namo, baldų, automobilio, drabužių, laikrodžio, kompiuterio, televizoriaus kainos suformuoja tą visuomeninį statusą, kuris nulemia individo vertę. Kai žmogus prar


Artėjant Naujiesiems tradiciškai priimta sveikinti vieniems kitus ir linkėti visokių gerų dalykų, todėl nenusižengsiu šiai tradicijai, tik pradžioj pabandysiu sudėlioti šių (2014-ųjų) metų Lietuvos balansą, turėsiantį didelį poveikį mūsų visų gyvenimo kokybei ateityje. Suprantama ir didelį poveikį mūsų norui gyventi šioje valstybėje.Užsisuko tolerancijos ratas! Norvegijoje pabėgėliai prievartauja vietines moteris, o ministrai-homoseksualistai žagina pačius pabėgėlius! Buvęs Norvegijos vyriausybės ministras ir Trumso provincijos gubernatorius, 72 metų homoseksualistas Svein Ludvigsen ką tik nuteistas 5 metams kalėjimo. Už tai, kad 2011-2017 metais reguliariai prievartavo ir žagino tris jaunus vyrukus musulmonus, pretendavusius į pabėgėlių statusą toje šalyje.


Taip dabar šią nelaimę Pramonės parke vadina alytiškiai. Puikiai suprantu žmonių baimę dėl taršos, kaip tai atsilieps mūsų sveikatai, gyvenimo kokybei, gamtai. Juk pats turiu du dar visai mažus vaikus, žmoną, tėvus, giminaičius, draugus – dėl to, sakau labai nuoširdžiai, bijau nemažiau už jus.


США долгое время решали свои проблемы в Латинской Америке единолично. Теперь же Вашингтон возрождает забытый всеми «Пакт Рио» от 1947 года ради подготовки коллективного вторжения в Венесуэлу, отметил эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Однако Венесуэла – «крепкий орешек», который оказался не по зубам мировому гегемону.


Nuo baudžiamojo proceso ji skiriasi tuo, kad teisėsaugai nebereikės pateikti oficialių kaltinimų kuriam nors valdininkui ar politikui. Pakaks paprašyti asmens, kurio turto kiekis kelia nuostabą ar abejonę, pateikti dokumentus, kurie pagrįstų to turto kilmę. Jei šis tokius dokumentus pateiks, tuo geriau jam. Jeigu nepateiks, tuomet tas turtas bus tiesiog konfiskuotas valstybės naudai kaip galimai korupcinės kilmės. Skamba logiškai ir teisingai. Šios iniciatyvos vienas pagrindinių lokomotyvų — Vytautas Bakas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas.


«От людей, которые узнают, что у меня четыре дочки и сын, я чаще всего слышу такое: „Четыре дочки? Не повезло же тебе! Подумай, что будет, когда они станут подростками?“ Если честно, мне жаль этих людей. Поймите, когда у тебя есть четыре дочери — это огромное богатство! Мы каждый день говорим друг другу: „Я люблю тебя сильнее, чем вчера“, — и воспитание дочек — это радость, а не обуза. Я отец вот уже 11 лет и за это время многое понял. Свой опыт я смог выразить в 15 пунктах», — так начинается сLietuva mano, kad pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje. Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą Jis pabrėžė, kad Vilniaus siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.


Mūsų polonofilai, minėdami neegzistuojančius pavardžių rašymo pasuose "Europos standartus", dažnai pavyzdžiu mėgsta nurodyti kaimyninę Lenkiją. Kurioje prieš kelis metus valdžia leido savo negausioms tautinėms mažumoms įsirašyti pasuose vardus bei pavardes kitų kalbų raidėmis. Girdi, ir mums reikėtų nedelsiant taip padaryti, kaip Lenkijoje. Tuomet Valdemaro Tomaševskio šutvė bus laiminga ir taps pačia lojaliausia Lietuvai jėga. Tačiau prieš puolant vykdyti ponų paliepimo, visai ne prošal būtų įdėmiau pasižiūrėti - o kaip gi yra toje Lenkijoje?


США выступают в роли «закулисного кукловода» в возможном силовом изменении режима в Венесуэле. Судя по всему, главные роли в этой вероятной акции будут играть Бразилия и Колумбия, считает эксперт РИСИ Дмитрий Бурых. «Недавно в Америке с краткосрочным визитом находился сын бразильского президента Эдуарду Болсонару и проводил там переговоры по венесуэльскому кризису. Глядя на обострение ситуации вокруг президента Венесуэлы Николаса Мадуро, можно сделать вывод о том, что дело закончится либо государственным переворотом, либо очевидными провокациями участников конфликта в приграничных районах», – констатировал аналитик.


Nors JAV vadovaujama koalicija bando pavaizduoti, kad ji kovoja prieš „Irako ir Levanto islamo valstybę“, ji sąmoningai rėmė „ILIV“ atsiradimą siekiant izoliuoti Bašaro Asado režimą ir suduoti smūgį plintančiai Irano įtakai. 2012 metų rugpjūtį ta pati koalicija puikiai žinojo, kad „Islamo valstybės“ pirmtakai – „Alkaida Irake“ ir „Irako Islamo valstybė“ – dominavo Sirijos opozicijoje kartu su kitomis su Alkaida susijusiomis grupuotėmis.


Dalis parlamentarų kreipiasi į LR KT, kad šis panaikintų tiesioginius merų rinkimus. Esą, merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, nors ji nieko apie tai nekalba.   Toliau, Konstitucinio teismo pirmininkas D. Žalimas aktyviai propaguoja mintį, kad Seimo narių rinkimas vienmandatėse apygardose, esą, prieštarauja Konstitucijai.Kapitalizmo ekonominė sistema vadovaujasi „sienų nebuvimo“ principu. Jis žmonių, gyvūnų ir tautų teises pajungia rinkai. Kapitalizmas žmones laiko niekuo kitu, kaip tik lokalizuota žmogiškųjų resursų krūva. Jei konkrečioje šalyje, regione ar žemyne būna darbo jėgos trūkumas, kapitalistinė sistema mėgina tai pataisyti atsiveždama darbo jėgos iš svetimų kraštų ir įmesdama ją kartu su vietiniais žmonėmis. Tai natūraliai veda prie protų nutekėjimo tame regione, iš kurio atvežami darbininkai. Tai tai


Pažvelkime, kaip lengva buvo ir tebėra pasidaryti valstybės priešu. Anksčiau reikėdavo, kad būtų nustatyta pastovūs: Ryšiai su priešiška valstybe. Nuolatinės užduotys iš šaltinio. Finansavimas. Dabar, mielieji, nebereikia šitų trijų dėmenų. Kažkam iš valstybės nesaugumo departamento pasivaideno, jog jūs panašus į Baltarusijos ar Marso draugą: vadinasi, taip ir yra! Ryšių nereikia: galima gi palaikyti telepatiškai. Užduotys – taip pat. O pinigai, rašo chrienai, buvę KGB‘istai,dabar persiver


В ходе Второй Пунической войны Ганнибал поставил Рим на грань поражения. Карфагенская армия полтора десятилетия разгуливала по Италии, как по собственному заднему двору. В конце концов Публию Корнелию Сципиону Африканскому Старшему удалось перенести военные действия в Африку, разгромить карфагенские армии, в том числе и непобедимого Ганнибала, в нескольких сражениях и добиться мира на римских условиях.


Lietuva labai aktyviai reaguoja į žmogaus teisių ir laisvių pažeidimus pasaulyje, Europoje, o ypač dėl susiklosčiusios įtemptos padėties Ukrainoje.Valstybės atstovai išreiškė  aiškią poziciją dėl žurnalistų nužudymo Prancūzijoje ir solidarizavosi su prancūzų tauta, tačiau visiškai ramiai sutiko žinią apie žurnalistų ir politikų žūtį Ukrainoje.Norėdamas atkreipti dėmesį, kad žudymas, o ypač dėl politinių motyvų, yra netoleruotinas, nesvarbu, kur vyktų ir dėl kokių pažiūrų, paviešinau šį pareiškim


Vilniuje esančiuose Balsiuose, Žalčių g. gyventojai dovanų gavo nemielą kaimynystę – jų pašonėje išdygo įspūdingas trijų sublokuotų dvibučių statinys. Nors blokuota statyba šioje teritorijoje negalima, pastatas neatitinka techninio projekto ir savo savybėmis labiau panašus į daugiabutį, tačiau nei statytojas, nei Statybos inspekcija nieko blogo čia nemato.Kkai Latvijos Seimas priėmė, o prezidentas Raimondas Vėjuonis pasirašė įstatymų pakeitimus pagal kuriuos Latvijos vidurinėse mokyklose bus pereita prie mokymo tik valstybine kalba, Lietuvos valdantieji žengė žingsnį atgal į atsisakymą šios visose civilizuotose Europos sąjungos valstybėse veikiančios tvarkos.


Nors pagal seną gerą amerikietišką tradiciją, sukurtą 1933 m. prezidento Franklino D. Ruzvelto, dar nepraėjo 100 Donaldo Trampo prezidentavimo dienų, per kurias prezidentas dėl savo darbų nekritikuotinas, pralaimėjusios kandidatės į prezidentus Hilari Klinton stovykla kasdien nuolat puldinėja D. Trampą. Ko tik apie jį neprisiskaitysime internete...


Стратегический исследовательский центр США  «Рэнд корпорейшн» огласил итоги исследования о том, возможно ли победить Россию в современной неядерной войне. Эксперт РИСИ Сергей Ермаков подчеркивает, что американские аналитики пришли к неутешительному для себя выводу: потери либо вынудят США выйти из войны, не добившись предполагаемых целей, либо война перейдет в ядерную фазу, где победителей также не будет. Ермаков отмечает, что воинственный настрой американских экспертов, тем не менее, не убавился, и вместо перехода на логику партнерства с Россией, те приступили к разработке новых изощренных форм ведения войны.


Savo ilgus amžius trukusiose pastangose išardyti tradicinės ir klasikinės visuomenės pamatus, marksistinė dogma įvairiose savo formose – komunizme, socializme, neomarksizme, kultūriniame marksizme – pradėjo nuo tvirtos kampanijos susilpninti ir galiausiai panaikinti santuokos instituciją, tokią, kokia ji buvo suprantama nuo seniausių laikų.


Buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton neseniai teigė, jog jos manymu, Havajus 2020 metų prezidento rinkimuose atstovaujanti Tulsi Gabbard yra “ruošiama” Rusijos kaip trečiųjų partijų kandidatė.„Tai jau buvo net ne demokratijos simuliavimas, o savo rūšies policinė valstybė, kuri nefunkcionavo ir tiesios žlugo...“ (Ursula K. Le Guinová, SMRTONOSNÉ SNY (Mirtini sapnai), české vydání 1994) Kodėl aš pradėjau straipsnį rašytojos Ursula K. Le Guinová knygos citata? Tiesiog todėl, kad ši knyga, kurios veiksmas rutuliojasi 2002 metais, yra vienas iš romanų-antiutopijų, aprašančių situaciją, kada svajonės tampa realybe. Iš pradžių jos jai graso, o po to ją sunaikina. Apsakymas, apie ką mes svajojame, ir kas kontroliuoja mūsų svajones.


Linas V. Medelis Tos eilutės nėra gruodžio 7 dieną mirusiam Vytautui Skuodžiui skirtuose nekrologuose spaudoje ir elektroninėje žiniasklaidoje. Toje eilutėje faktas: 1994–1997 metais V. Skuodis vadovavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui. Centrui, kuris kruvinus sovietmečio metus (KGB veikla, tremtis, partizanų kova, disidentinis judėjimas ir pan.) privalėjo tirti, dokumentuoti, analizuoti ir skelbti.


Pateikė naujų duomenų apie Adolfo Hitlerio kilmę: fiurerio senelis buvo žydas?


Dalinamės teisininko, LVI eksperto Ramūno Aušroto komentaru jo asmeninėje socialinio tinklo paskyroje apie situaciją, susidariusią po to, kai Lietuvos Konstitucijos Teismas nusprendė, kad Lietuva turi suteikti leidimą gyventi užsieniečiui vyrui, kitoje valstybėje sudariusiam santuoką su tos pačios lyties lietuviu, nors Lietuva neleidžia homoseksualių asmenų santuokų. Ar Konstitucinio Teismo (toliau – KT) nutarimas įteisino Lietuvoje gėjų santuoką? Ne. Tačiau padarė kai ką kitką. 2011 m.


Sisteminė žiniasklaida pasitaikius pirmai progai klykia apie taip vadinamų Ukrainos „patriotų“ politinius veiksmus, vaizduodama neva tai vieningą ir prieš „puolantį rusą“ ryžtingai kovojančią Ukrainą; tačiau ji visiškai nutylėjo apie labai įdomią pilietinę akciją, kuri įvyko Kijeve dar visai neseniai, praėjusį trečiadienį, rugsėjo 30 d.Šį šeštadienį savo oficialiame pasisakyme, p-rezidentė D. Grybauskaitė išreiškė poziciją, kad, esą Rusija jau dabar faktiškai kariauja su Europa ir, neva, dėl šitos priežasties yra būtina imtis griežtų atsakomųjų veiksmų.


Vasaros pradžioje, baigiantis Seimo pavasario sesijai, įsiplieskė diskusija dėl Seime svarstomo Senovės baltų religinės bendruomenės „Romuva“ valstybinio pripažinimo. Labiausiai prieš jų pripažinimą viešumoje stojo ketinęs dalyvauti prezidento rinkimuose Seimo narys Žygimantas Pavilionis. Buvęs diplomatas Ž. Pavilionis bandė įskelti priešpriešą, kaip gali būti, kad į Lietuvą atvykstant popiežiui, labai negražu, net siaubinga pripažinti „pagonių“ egzistavimą.


Президент США Дональд Трамп не боится торговой войны, а Германия в ней не заинтересована, — считает эксперт РИСИ Людмила Воробьёва. США бросает вызов мировому порядку, который был источником благополучия для стран Европы и прежде всего Германии. Профицит Германии в торговле с США составляет 75 млрд. долларов. Воробьёва отмечает, что администрация Белого дома хочет уступок в торговле от ЕС и Евросоюз вынужден уступить. Это же касается и самой Германии. Силы глобальной державы США и региональной ФРГ не равны.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Prezidentas Gitanas Nausėda ėmėsi teisėjų – pasinaudodamas tiesiogiai tuo, kas parašyta Konstitucijoje – jog tik jis ir niekas daugiau atleidžia tam tikrų teismų teisėjus, jis ir ėmėsi šių konkrečių teisėjų atleidimo, pateikė Seimui svarstyti, Seimas, nors teisėjų flangas buvo didžiuliame šoke patarimo į Teisėjų tarybą, Teisėjų taryba pirma bandė sabotuoti darbą, vėliau svarstė, ir pritarė teisėjų atleidimui.Pranešame visiems savo bendražygiams, remėjams ir skaitytojams, kad prieš nacionaldarbininkų judėjimo vadovą Žilviną Razminą iškeltas ikiteisminis tyrimas jau oficialiai nutrauktas. Primename, kad dar rugsėjo mėnesį sisteminėje žiniasklaidoje buvo pradėta garsiai kalbėti apie nacionaldarbininkų veiklą, ją mėginant iškreiptai pavaizduoti kiek tik įmanoma labiau demonizuotame kontekste (išėjo serija prieš nacionaldarbininkus nukreiptų straipsnių „Delfyje“, „15 min“, o taip pat ir vietiniame Panevė


Nepasiduokime, laisvė Asandžui!


Постоянные теракты совершаются в самых разных провинциях Афганистана, том числе и в столице этой страны – Кабуле. Эксперт РИСИ Аждар Куртов считает, что всё это свидетельствует о том, что американский новый план, предложенный президентом Трампом, работает в обратном направлении.


Šią poziciją ministras išsakė Konstituciniam Teismui (KT) nagrinėjant bylą dėl užsienyje susituokusių tos pačios lyties asmenų teisių Lietuvoje.


Dabar gi, po išsamaus "Tomahawk" veikimo principo ištyrimo, Rusijos kariškiai gali užprogramuoti REK taškiniam poveikiui tam tikrame diapazone, kas leis paprasčiausiai atjungti raketą , kada ji bus paleista, kas sukels jos kritimą.„Niekam tikusiųjų išlaikymas geresniųjų sąskaita yra kraštutinė žiaurumo išraiška. Tai sąmoningas nelaimių ateinančioms kartoms kaupimas. Nėra didesnio prakeiksmo palikuonims, nei palikti jiems kaip palikimą augančią imbecilų populiaciją“. Herbertas Spenceris (Herbert Spencer)


apie Norvegijoje KAM perkamas priešlėktuvines raketas, kad tai „sendaikčiai“? To aš paklausiau raketų ginkluotės specialisto, verslininko Edvardo Ambrulevičiaus, su kuriuo šiandien buvau susitikęs Vilniaus centre. Mano draugas Ambrulevičius yra baigęs Maskvos Baumano universitetą, jo diplominio darbo tema – balistinės raketos. Studijų metais jis vadovavo S-400 priešlėktuvinių raketų divizionui, buvo KAM ginklų fondo konsultantu, lankėsi daugelyje NATO šalių karinių gamyklų, tarp jų ir RALFOS gamykloje, kur gaminamos Lietuvai skirtos NASAMS raketos.


Šiais metais JTO paskelbė Lietuvai nuosprendį – 1,5 milijono gyventojų 2100 metais, vietoj dabar esančių 2,79 milijonų (1992m. buvo 3,71 mln.) gyventojų. Kiek iš jų bus baltų lietuvių, o kiek juodų, niekam neįdomu. Įdomu, tik tai, kad esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje.


Šiais metais visame pasaulyje buvo sukeltas triukšmas, kad neva prie žydų kultūros centro Vilniuje buvo paberta žemių, o šie pabarstai, neva, buvo panašūs į svastiką. Dar buvo kalbama, kad žydų bendruomenė sulaukė grasinimų. Dėl to labai išgąsdintai Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkei teko uždaryti sinagogą, kultūros centrą, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą prieš piktadarius.


Visatos centre vėl šiltas vakaras. Vėl pilnos arenos piliečių, duona ir žaidimai dovanų, ir pinigai iš viešų tualetų nekvepia. Senate debatai dėl naujų mokesčių, kad plebėjai, moterys nemurmėtų ir vergai būtų ramūs, imperatoriaus rūmuose ilgai negęsta žiburiai ir naktimis nenutyla meilės aikčiojimai.Palaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis